Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 6 hónapja #46120 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Tudom, hogy kiírja ott, csak nem tudtam biztosan (akkor torpedók nem számítanak?). Jó kis küldi lesz, Iowaval összeszedte, csak kilöttek Xd (nem volt aktív a küldi)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46134 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: bejelentkezés

SUNDI1968 írta: Sziasztok.már több mint fél órája nem enged belépni játékba, azt irja kapcsolódás sikertelen, próbáljam késöbb,Az event miatt van ?

Frissítés, és ennek nem kellene új topik... Csak fel kellene nézni a weboldalára a játéknak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46267 Írta: Turan11
Turan11 válaszolt a következő témában: bejelentkezés
Hali. Mikor kerül be a játékba a magyar nyelv és a nemzeti lobogók?Egyáltalán tervezik hogy ezek be kerülnek mind a wot-a?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46269 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: bejelentkezés

Turan11 írta: Hali. Mikor kerül be a játékba a magyar nyelv és a nemzeti lobogók?Egyáltalán tervezik hogy ezek be kerülnek mind a wot-a?


Valamikor biztos. :) Mivel még az egyes szintet sem érte el a verziószám , biztosan bent lesz. Nyílván növekednie kell a játékosállománynak.
Klánzászló igényt a minap valaki itt is közzétette. Asszem WG fórumon volt "szavazás". :dry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Turan11

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46270 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés
A nemzeti lobogók bent vannak. A haditengerészeti lobogók az aslain.com modpackjából letölthetők, a magyar nyelv ugyanígy, a felső menüsorból (0.6.11 MOD-OK).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46302 Írta: Turan11
Turan11 válaszolt a következő témában: Kérdés

Szete58 írta: A nemzeti lobogók bent vannak. A haditengerészeti lobogók az aslain.com modpackjából letölthetők, a magyar nyelv ugyanígy, a felső menüsorból (0.6.11 MOD-OK).


Én most konkrétan a magyar lobogóra gondoltam! A hogy a wot-n mindenki aki akarja fel rakhatja nemzete lobogóját!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.359 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.