Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47429 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
Ezen már én is gondolkoztam. Gondolom az AP is csak felrobban valahol, ha nem üti át a páncélt akkor még azon az oldalon, ha átüti és élesedik akkor valahol utána, akár a túloldalon. Ott aztán megint csak rajzolnak egy szép robbanási rádiuszt mint HE-nél, amelyik modul beleesik az sebződik. Elég fura, de végülis logikus.
Azt viszont hogy messziről máshogy működnek a találatok azt már én is észrevettem. Az az érzésem, hogy a WG bevetett valami egyszerűsítést, mondván hogy úgy se veszed észre a különbséget olyan messziről. Levenne egy kis súlyt a szerver válláról, ha mindenféle bonyolult számítás helyett simán pénzfeldobással döntené el a kérdést. De persze csak találgatok.
Pár hónappal ezelőtt volt néhány fura jelenség, akkor kísérleteztem vele egy kicsit.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja BAGETT által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47431 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés
Az hogy távolról kilőttem a Bismarck másodlagosát, az air drag-nek köszönhető. Magyarul a levegőben lelassul a lövedék, csökken az átütő képessége és mire odaér a toronyhoz, már csak annyi ereje lesz, hogy éppen át tudja ütni és benne robban. Ha jól tudom az AP lőszernek nincs robbanási sugara.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47450 Írta: jewison
jewison válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok.

Most kezdtem a játékot, de már látom,nincs annyi dokkom, hogy minden nemzet minden ágának jusson hely.
1. Mivel érdemes kezdeni (nemzet/ág)?
2. Kapitányt hanyadik szintű hajótól érdemes tovább vinni?
3. A kapitány fejlesztésénél miket válasszak?
4. Vannak olyan hajók, melyeket érdemes megtartani, mert OP-k?

jewison

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47451 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

jewison írta: Sziasztok.

Most kezdtem a játékot, de már látom,nincs annyi dokkom, hogy minden nemzet minden ágának jusson hely.
1. Mivel érdemes kezdeni (nemzet/ág)?
2. Kapitányt hanyadik szintű hajótól érdemes tovább vinni?
3. A kapitány fejlesztésénél miket válasszak?
4. Vannak olyan hajók, melyeket érdemes megtartani, mert OP-k?

jewison

Dokkot folyamatosan lehet nyerni konténerekből (nekem is van kb. 25 szabad).
1. Igazából az a legjobb, ha minden ágat kihúzol legalább tier 5-ig és meglátod, hogy érdemes-e folytatni. Egy kezdőnek legjobban ajánlott hajóosztály a cirkáló (azon belül is én az amerikai cirkálókat ajánlom).
2. Én tier 5-ig mindig újat veszek, mert nem éri meg rákölteni creditet esetleg elit xp-t (bár ez neked még nincs).
3. Ez nagyon hajó/ág függő. Pl.: Tier 6-os amerikai cirkáló: Cleveland, 4-es sorból IFHE és CE az, ami nagyon fontos. Tier 8-as német csatahajó: Bismarck, másodlagos fegyverzetet kell minél jobban felhúzni.
4. Amelyik hajó neked nagyon tetszik, azt tartsd meg. Most pl. a Cleveland-et érdemes megtartani, mert jön majd az ág bővítés és felviszik tier 8-ba, azaz lesz egy nyolcas hajód "ingyen".
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47453 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
Na ne már, én úgy szeretem a Cleveland-et ahogy van. Már megint kereshetek új játékszert...

Inkább az a fontos, hogy melyik ágat NE válaszd kezdőként Jewison. Az angol cirkálóknak például nincs HE lövedéke és nagyon vékony a páncélja, szóval nagyon nem ajánlott. Az amcsi cirkálók is csak tier6-ig, onnantól nehezebb. Rombolók alapból kiestek, mondjuk egy japán tier4-ig még jó ötlet, azon meg lehet tanulni torpedózni meg lopakodni. Repülőgép-hordozók mintha másik játékban játszanának, nagyon más mint a többi, emiatt nem ajánlott. A csatahajók talán jobban megbocsátják a kezdeti ügyetlenkedést mint bármi más, van HP és páncél bőven, lehet messzebbről is lövöldözni... Magas tierbe, mondjuk 8 fölé viszont szerintem se menj az elején. Ha kaptál valami kis prémet kezdéskor, akkor az is segíthet a döntésben. Ha a Cleveland ága úgy lesz átvariálva mint korábban a többi, akkor mindenképp érdemes beszerezni őket. Megkapod az újat is, meg a régit is, így két hajód lesz egy áráért. Hogy milyen lesz szerencsétlen Cleveland tier8-ban az már más kérdés, de eladni mindig lehet.

A kapitány továbbvitele nem az aktuális hajótól, hanem a kapitánytól és a következő hajótól függ. 6-os szint alatt (3 skill) nemigen érdemes tovább vinni, főleg ha az aktuális hajót sem akarod feltétlenül azonnal eladni. Akkor sem érdemes a kapitányt tovább vinni, ha az új hajó teljesen más képességeket igényel. Cleveland például nagyon mást igényel mint az ami utána jön (eddig...).

Tier1-2 cirkálóra még semmit nem kötelező felpakolni, majd ha eldöntötted merre mész tovább akkor kiosztod. Amúgy tényleg nagyon hajófüggő. Írd meg a megfelelő topikban ha kinéztél valamit, kapsz majd rá tippeket bőven.

Azt tartsd meg ami tetszik. Folyton átvariálják a játékot, nem nagyon marad OP semmi túl sokáig. És többnyire persze jó kapitány is kell ahhoz hogy valami tényleg OP legyen, az meg neked még nincs.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47456 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

BAGETT írta: Na ne már, én úgy szeretem a Cleveland-et ahogy van. Már megint kereshetek új játékszert...

Nem kell keresned, mert tier 8-ba is ugyan olyan brutál lesz, mint tier 6-ba. Erre nagy az esély :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.412 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.