Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 5 hónapja #47457 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Clevelandre kiváncsi leszek mi lesz vele t8-ban, de a CL ágra is.

Na, lassan vége az oktatási hétnek és jön a vizsgaidőszak, és akkor tán lesz időm folytatni Pepsit, 20k xp kéne még NO-re.

Nem tudom miért, de Pepsi megtetszett, igaz, hogy lassan tölt, lassan fordul a tornya, meg nincs torpedója/radarja/szonárja, de nem rossz. Ahhoz képest amit mondani szoktak valahogy totál más. De lehet azért, mert volt myoukoum és ott megszoktam ezt :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47458 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
Szonárja van. Nekem is főleg a lassú tornyok nem tetszenek benne, de eddig nem olyan vészes, mint amennyire szidják sokan. Clevelandnél én a bitanglassú lövedékeket utáltam az elején, alig találtam el valamit a 12 csúzlival. De direkt megtartottam én is, ha már egyszer 8as lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47459 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem olyan hajó kell, ami nem free kill, de értelmes távon belül szénné éget akármit. Most a Cleveland az, előtte a Botatyr volt, az előtt meg a St. Louis. Ha tudja ezt tier8-ban is, akkor úgy is jó. De ha tudtok még valami hasonlót akkor azt is kihúzom a biztonság kedvéért.
A Pepsi már nem tűnik annyira szerencsétlennek mint amikor én szenvedtem vele, láttam már top XP szerzőnek is párszor. Korábban képes volt bármilyen szögből citadellát kapni és például a Cleveland is többnyire ledarálta HE-vel. Citadellát talán már nem olyan nevetségesen könnyű lőni neki, de a Cleveland azért még mindig ledarálja : D
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja BAGETT által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47461 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés
Igazából minden hajó free kill, ha nem tudod használni. Cleveland-et, ha úgy használod, hogy előrenyomulsz egy központi sziget mögé, akkor elég nagy területed lesz lövöldözni. A magas röppályának köszönhetően olyan helyről fogsz lövöldözni, ahová más nem tud belőni. Így gyakorlatilag egy helyben állsz és nem tudnak kiszedni. Ilyen még pl. az Atlanta. Beállsz egy sziget mögé és 16 ágyúval szórod a tűzesőt. Pepsi páncélzatát meg nem módosították, szóval ugyan annyiszor kap citadellát, mint régebben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47462 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Kérdés
A 10-es "Salem" eddig egy az egyben Des Moines klón. Ugyan azt tudja. Baltimort kihúztam de nem vettem meg, hátha az új ág jobb lesz.. eddig úgy néz ki nincs értelme várni rá. Clevelandet direkt visszavettem, hátha valami epic darálógép lesz :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47469 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés

Storm írta: Igazából minden hajó free kill, ha nem tudod használni. Cleveland-et, ha úgy használod, hogy előrenyomulsz egy központi sziget mögé, akkor elég nagy területed lesz lövöldözni. A magas röppályának köszönhetően olyan helyről fogsz lövöldözni, ahová más nem tud belőni. Így gyakorlatilag egy helyben állsz és nem tudnak kiszedni. Ilyen még pl. az Atlanta. Beállsz egy sziget mögé és 16 ágyúval szórod a tűzesőt. Pepsi páncélzatát meg nem módosították, szóval ugyan annyiszor kap citadellát, mint régebben.


Pontosan erre gondoltam : D
Türelem az kell hozzá, és persze ismerni kell a szigeteket, pontosan tudni melyik mögül hova lehet lőni és honnan tudnak eltalálni, de ha ez megvan már nagyon fognak utálni érte. Az Atlanta prém. Ha megnyerem valahogy akkor meglesz, ha nem akkor kizárt hogy pénzt adjak érte. De amúgy igen, ez stimmel, pont ilyesmire fáj a fogam.
Az hogy hivatalosan mit hogyan módosítanak, az nem teljesen fedi a valóságot. A St. Louis citadellája se lett nagyobb tudtommal, mikor eladtam mégis majdnem minden csatában beszívott legalább egyet, előtte meg nem átallottam 1v1-ben rámenni a csatahajókra vele.
A Perth volt még a nagy reménységem mikor megnyertem, de sajnos csak 4x2 ágyúja van. Amúgy jó vele játszani.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.423 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.