Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 4 hónapja #47636 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
Leginkább az segít ha nézel pár videót. Amúgy az "Initial AP/HE Shell Velocity" avagy kezdősebesség az ágyú adatai között jó iránymutató (800 alatt már elég lassú), de az sajnos nem sokat mond arról hogy mennyit lassul útközben.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47637 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
HIpper laposabb pályán lővi a lövedékeket, tlaán picit magasabban, mint a japánok, de régen mentem vele, így nem tudom megmondani.
Jó hajó amúgy, Prinz kb ugyanez, AA-ban vna eltérés ha jól rémlik.

Én is Atagot javasolnám, nincs meg, csak Takao (ami ugye nem keres többet egy normál hajónál), de jobb a torpedó hatótávja, 5 lövege van. Igaz, Hipper/Prinz jobb lőtávval bír, meg talán a toronyforgása is jobb emlékeim szerint, de a torpedók csak 6km-esek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47639 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Kérdés
A kezdősebesség mellett a lövedék súlya mutatja, hogy mennyit lassul a lövedék. Ugyanis a nagyobb súlyú lövedéknek nagyobb a kinetikus energiája ugyanakkora kezdő sebességnél, így kisebb a lassulás ugyanakkora távon.

Nekem van Atago, és átmentem a Hipperen. A Hipperért fájt a szívem, nekem nagyon tetszett.
A Hipper első sorban támogató hajó, messziről kell végigsorozni az ellent, magadra húzni az ellenfél figyelmét, és forgatni, ezzel segíteni a csapattársakat. Torpedó csak önvédelmi célokra, vagy agresszív támadásra használható. Prinz Eugen ugyan ez.

Atago kis sunyi hajó, nagyon jó torpokkal és kamóval. A tűzerő is nagyon jó, ami a hátránya, az a kis lőtáv, valamint a japánra jellemző hatalmas citadella. Ha ellővőd magad, akkor egyszerre vagy 6-an fognak rád lőni, mert csodás célpont leszel 14-15km-ről. Nagy tudás, és türelem kell hozzá. Ha fókuszolnak, akkor érdemes eltűnni, majd pozícióváltás után újra támadni (mint egy DD-vel).

Ha most megtehetném, az Atagot elcserélném az Eugenre, az én játékstílusomhoz az jobban passzol.
Mindkettő egyformán jó T8-ban, inkább játékstílus dönti el, hogy kinek melyik a jobb.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47641 Írta: Plehr
Plehr válaszolt a következő témában: Kérdés
Köszönöm a válaszokat.

Én BS és CV pilot vagyok szal akkor prinz eugen lesz szerintem.

:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47642 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés
Kaptam 3 napra kolcson Scharit, most meg kiirta jatekon belul hogy 20% kedvezmennyel megvehetem most. Mikor rakattintottam a linkre azt irta a weboldal bejelentkezes utan hogy ez az item nekem nem elrheto.
Mas is talalkozott ilyennel?
(Bar nem hiszem hogy megveszem, de ugy lehet elgondolkodnek rajta, hisz mar egy ideje gondolkodtam a megvetelen.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47643 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

AtuqShaman írta: Kaptam 3 napra kolcson Scharit, most meg kiirta jatekon belul hogy 20% kedvezmennyel megvehetem most. Mikor rakattintottam a linkre azt irta a weboldal bejelentkezes utan hogy ez az item nekem nem elrheto.
Mas is talalkozott ilyennel?
(Bar nem hiszem hogy megveszem, de ugy lehet elgondolkodnek rajta, hisz mar egy ideje gondolkodtam a megvetelen.)


Wg oldalon be kell lépned, hogy a Te kedvezményeidet lásd. :) A játékból átirányító link, nem jelentkezik be automatikusan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.338 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.