Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 4 hónapja #48045 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés

AtuqShaman írta: Mas is eszrevette, hogy az amcsi CVknel nincs mas csak az alap setup a repulokre frissites ota? Vagy csak nalam van ez?


Igen, más is észre vette, hogy sokakat idézve "kiherélték" az amcsi cv-ket B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: AtuqShaman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48046 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

AtuqShaman írta: Mas is eszrevette, hogy az amcsi CVknel nincs mas csak az alap setup a repulokre frissites ota? Vagy csak nalam van ez?

6.14-es frissítés.
Ezért olvassuk el, hogy mi jön a következő frissítésbe. :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: AtuqShaman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #48052 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés

chapo990 írta: Csak a tisztánlátás végett, tudom, hogy nehéz eltalálni valamit a füstben. Az volt az érdekes, hogy ugyanoda lőttem végig, és az utolsó sorozatnál spotolta valaki a hajót a füstben. előtte nem találtam el, utána ugyanoda lőve eltaláltam az álló hajót. Ennyi.

nem pont ugyanoda lőttél csak ugy tünt h igen, ez a magyarázata ;) . A hullámzás, a viztükör nagyon csalóka...
ugye nem arra gondolsz h a füstben álló hajó spotolatlanul kap valami pozitiv rngt, pajzsot vagy akármit, amitől nem lehet sebezni? ugye nem erre utaltál? :whistle: :P




A öö, igen...
a mai frissités után nem tudtam elinditani a kedvencz Warshippemet :S A Start gombra kattintva, akár a safe módra, eltűnik a kezdőkép, majd csend.... az intézőben ott a 200 s valami mega Ws, de meg se mozdul aztán... Másnál vane ilyen, mitől lehet ez? :blink:
Windóz7, frissités nem volt mostanában, kártya driver sem... Votl egy alapos töredezettségmentesités, ugy se...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48054 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés

Storm írta:

AtuqShaman írta: Mas is eszrevette, hogy az amcsi CVknel nincs mas csak az alap setup a repulokre frissites ota? Vagy csak nalam van ez?

6.14-es frissítés.
Ezért olvassuk el, hogy mi jön a következő frissítésbe. :whistle:

Elszoktam olvasni, ez most kimaradt eppen.
De jo hogy van valaki aki emlekeztessen ra, gondolom rad mindig szamithatok. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48055 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Füstben nehéz eltalálni torkolattűz alapján a hajót, ez már régi dolog... Ugyanis csalóka a tűz képe, pláne ha mozgásban van, vagy mozgásban vagy, nem lehet rajta tartani a célkeresztet. A spotter repcsivel könnyebb már, mert az felülről mutatja a helyet, nem oldalról, elég jó eséllyel meglőhető...
De repcsi nélkül NEM találod el, csak az idődet pazarlod, ne is próbálkozz, ez van.


Én a minimapon szoktam is célozni ha ciklon van vagy ködben ácsorog valaki, az Alsain packban levő a legnagyobb méretre felnyomva elég hasznos tud lenni. de egyértelműen olyan hajóval van csak értelme, ami elég gyorsan tudja szórni, amúgy elég kicsi a találat esélye akkor is ha a torkolattüzet vagy előző találatot lehet célozni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48056 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: ugye nem arra gondolsz h a füstben álló hajó spotolatlanul kap valami pozitiv rngt, pajzsot vagy akármit, amitől nem lehet sebezni? ugye nem erre utaltál? :whistle: :P


Één? a világért se XD
Viccet félretéve, elképzelhetőnek tartom, hogy lehet valami bónusz, mint pl festéseknél a szórás-növelés.. de mindegy, engedjük el :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.357 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.