Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 5 hónapja #48058 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés

chapo990 írta:

leopardusz írta: ugye nem arra gondolsz h a füstben álló hajó spotolatlanul kap valami pozitiv rngt, pajzsot vagy akármit, amitől nem lehet sebezni? ugye nem erre utaltál? :whistle: :P


Één? a világért se XD
Viccet félretéve, elképzelhetőnek tartom, hogy lehet valami bónusz, mint pl festéseknél a szórás-növelés.. de mindegy, engedjük el :D


Valahol régebben olvastam, itt is említette valaki már, hogy a lock/célkeresztben tartás ad valami segítséget, talán a függőleges szórást csökkentheti.. mármint ha be van fogva, kevésbé lősz elé/mögé... de lehet, hogy ez urban legend. ha nem akkor a füstben lévőre is kihat, emiatt lehet, hogy jól célzol az oldalára, de hajlamosabb elé-mögé esni. de ha nincs is így, akkor is megesik, hogy ha kicsit is mozog a füstben, azt nehéz meglátni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #48059 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha be van fogva a célpont, akkor pontosabban tudsz lőni. Ez nem legenda, ez így van.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48066 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Eheheh...

"a mai frissités után nem tudtam elinditani a kedvencz Warshippemet :S A Start gombra kattintva, akár a safe módra, eltűnik a kezdőkép, majd csend.... az intézőben ott a 200 s valami mega Ws, de meg se mozdul aztán...
Windóz7, frissités nem volt mostanában, kártya driver sem... Votl egy alapos töredezettségmentesités, ugy se... " Másnál volt-e ilyen bármikor frissitéskor, mi lehet ez, s mi a teendő? :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48067 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Eheheh...

"a mai frissités után nem tudtam elinditani a kedvencz Warshippemet :S A Start gombra kattintva, akár a safe módra, eltűnik a kezdőkép, majd csend.... az intézőben ott a 200 s valami mega Ws, de meg se mozdul aztán...
Windóz7, frissités nem volt mostanában, kártya driver sem... Votl egy alapos töredezettségmentesités, ugy se... " Másnál volt-e ilyen bármikor frissitéskor, mi lehet ez, s mi a teendő? :S

én ma frissítettem és beszart a játék. Újra kellett raknom. Azóta jó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48070 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Eheheh...

"a mai frissités után nem tudtam elinditani a kedvencz Warshippemet :S A Start gombra kattintva, akár a safe módra, eltűnik a kezdőkép, majd csend.... az intézőben ott a 200 s valami mega Ws, de meg se mozdul aztán...
Windóz7, frissités nem volt mostanában, kártya driver sem... Votl egy alapos töredezettségmentesités, ugy se... " Másnál volt-e ilyen bármikor frissitéskor, mi lehet ez, s mi a teendő? :S


Mikor elojon a Launcher, Settings>Support>Check volt mar?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48072 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
iigen, megtaláltam, megvolt, de sajna semmi változás, továbbra is fagyás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.386 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.