Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 8 hónapja #54296 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Sas/Cápa camo csak Worcesterre vonatkozik, Salemre és DesMoinra sima GoNavys festés jutott, mint amilyen a Clevleand New Orleans festés amit lehetett ingyen szerezni

Tokenekből ládát vettem, ami ugye 1 festés/sárkányos zászló, 1 sima zászló és 450 coal, így megérte, szerintem
Jó, látom a kérdés, vagyis értelmeztem Xd nem go navy gyöjtőládás ládát lehet megvenni, hanem azt amit szereztél pontokból a meccsek során (küldetés, győzelem, kill, achi számok alapján)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54362 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Bismarckot, Kurfürstöt, hogy érdemes skillezni?
Mármint, most olyan gondban vagyok, hogy másodlagosra akarok gyúrni, nyolcason 19 pontos a kapitány, top tieresen 17 csak, de nem tudok dönteni, hogy álcaskillt rakjak-e fel, vagy se. Mert 3db 4. soros skill-lel csak egy skill pontom marad (3. sorból secondary dpm növelő skill van választva, második sorból AR, meg most nem rémlik, hogy toronyforgás is-e, első sorból meg alapból priority target). Gondom így az, hogy most vagy álca skillt választom, vagy +1 fogyócikkes skillt, mert néha kevés a 4 hp töltés. Van pár csatám, de egy tapasztaltabbra azért hallgatnék :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54366 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
A 3 pontos dpm növelőt hagyd, fontosabb a +1 hp töltés, vagy a 3/1 a gyorsabb javitás v mi... S vagy lesz 3 db 4 pontos, s akor még +1 1 pontos, vagy 2 db 2 pntos, 2 3 pontos, 2 4 pontos...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54367 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
A basic firing training és az advanced firing training nem csak a másodlagost tuningolja, a légelhárítást is. Arra meg eléggé ráfér, ezekkel már tud annyit mint a NC alapból. Nekem se az álca se a +1 HP töltő nem kellett Bismarck-on, nem adnak annyi pluszt. Ha a Kurfürstöt távolabbról használod annál persze más a helyzet, oda már jók lehetnek másodlagos helyett. Mondjuk nem vagyok vérprofi, le is pihentem tier8-ban ezzel az ággal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54372 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Manapság már a Yamaton is alapfelszereltség az álca... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #54376 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Manapság már a Yamaton is alapfelszereltség az álca... :D


Igen, és meg is van az oka. Tipikusan valahol a szomszéd mapról küldözgeti a csomagjait szeretettel minden piros játékosnak, a félórás töltési időt meg nagyrészt láthatatlanságban tölti. Ha kicsit közelebb jönne és spotban maradna, rászállna az összes Zao, angol BB meg egyéb HE spamer és rommá égetnék. Ha még közelebb jönne akkor már mindenki rászállna AP-val és torpedókkal is. (ja és a CV..)
A Bismarck viszont csak rövid távon veszélyes. Másodlagos lőtáv 11,3km, de 15km felett már a cirkálók is nyugodtan mutogatják az oldalukat. Cserébe citadellája gyakorlatilag nincs és viszonylag fürge (a Yamatohoz képest). Nem sokat segít rajta ha leviszed az álcáját 15,9-ről 13,7-re.
Kurfürst inkább az utóbbira hasonlít, csak AP-val kevésbé jó célpont. Torpedóval és HE-vel ezt is szeretem lőni. A másodlagosa is jó, de valószínűleg nem arra fogom fejleszteni (ha egyáltalán megveszem).
Utolsó szerkesztés: 5 éve 8 hónapja BAGETT által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.373 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.