Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 8 hónapja #54378 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Yamatora én is raktam álcát, sokat segít, ha nem 20km-ről lő rám minden, mint kurfürstnél volt...

kurfürstöt próbálom viszonylag közel, mert ugye a másodlagosa 11.6km, habár kérdés mennyit ér. Ma mentem vele egy kört, de kikaptam egy lemming traint ellentől, volt 50k sebzésem, mert olyan jók a lövegek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54379 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
Nos, pont emiatt gondolkozom a megvételén. Ekkora böszmeséget még a németek is csak rajzolni tudtak. Akkora hogy a WOT-ban pálya lehetne, cserébe ezzel is rá kell mászni az ellenségre ha nem csak ijesztgetni akarod. Egyelőre van mit húzni helyette, mire eljutok hozzá talán változik a véleményem (vagy a hajó). Addig meg ott van a Bismarck és a Gneisenau ha éppen német BB-re vágyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54380 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés

ledgeri írta: ... friss VGA driver? Nemrég frissült VGA driver? WiFi, vagy kábel, más (gép) a hálózaton? Frissen települt háttérben futó progi? CPU,GPU hőmérséklet, használat? Merevlemez töredezettség, telítettség, más progi általi használat? Ram telítettség?

Kliens általi játékfájl-állomány-check? Esetleg preferences mentése melletti újratelepítés?

Ha a fenti kérdékre mind nyugtázó a válasz, akkor passz... a héten uppdate, ha azután is volt check, és maradt így akkor jöhet a szervíz, ha egyáltalán van értelme...


Köszönöm szépen! A probléma ennél egyszerűbb volt, de engem a hideg frász kerülgetett. Egy Acariformes faj ürüléke okozta a bajt. Lényegében a laptopom elporosodott belülről és a gép leszabályozta a teljesítményt, hogy nem melegedjen túl. Mostanra került vissza hozzám a gép, egy már régóta esedékes javítás után. Végre lett hozzá alkatrész. Most már lehet csapatni! B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54387 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Kérdés
Hol, hogyan lehet a fémet átváltani szénre ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54388 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

Sith7 írta: Hol, hogyan lehet a fémet átváltani szénre ?

Ha valami olyat akarsz venni, amihez nincs elég szened, akkor feldobja, hogy acélból válthatsz át hozzá.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54389 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Kérdés
De gondolom csak akkor, ha pont az a mennyiség hiányzik hozzá, amit a fémért kaphatsz .. mivel most még 70k szén kellene, és csak 1000 fémem van, gondolom azért nem ajánlja fel :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.391 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.