Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 3 hónapja #56759 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

hadtjuk írta: Harcostársak!
Nem tudjátok, hogy a Ryujho-ra mért nem használják az emberek a 3 vadászos fedélzetet?

Palánta.
Nagyon köszönöm a kimerítő válaszokat a kulcsos colection-okhoz, mert így nem izgulok rá. (Nem ér meg annyit...)


Mert a játék neve world of warships... aki repülőt akarna lőni annak ott a warplanes...
Én is azért áltam le az IJN ággal akkor mikor arról levették a fighter nélküli setupokat, mert nem akartam repülőkkel foglalkozni, átálltam az USN-re... ott is elvették azokat, így maradt a semmi (t4 hosho), és még onnan is elvették a manuális cuccokat, szóval maradt a tényleg semmi!
Aztán meg jön a rework , mert hogy látják, hogy a játék hanyatlik cv-k terén...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56760 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kérdés

hadtjuk írta: Harcostársak!
Nem tudjátok, hogy a Ryujho-ra mért nem használják az emberek a 3 vadászos fedélzetet?


Mert alig fog Xp-t adni és csak a középmezőnyre leszel elég vele. Én pl Coopban azzal megyek, míg a gépi ellenfél random váltogatja a setupokat. Így biztos hogy egyenlő, vagy fölényben leszek fele szemben, de coopban hiába szedek le vele 40+ gépet, hiába spotolom a DD-ket és torpedóikat, jó ha 1000xp lesz a végén a közép mezőnyben.
Plusz a csapatnak ténylegesen sebzésben alig alig tudsz besegíteni, aminek megvan a maga előnye is, pl csak egy raj torpedóit kell a saját csapattársaknak elkerülni, de néha még az sem megy.

Szerintem az egész CV mellélövés egy ilyen jellegű játékban. Nélküle is meglehetne az egyensúly és a kő-papír-olló elv, ha erre törekedne a wg. De nem törekszik. Közel sem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56762 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Hát na, WG-től mit várunk? Xd

Én amúgy az Ise-hez hasonló BBV-ket várom, hogy bekerül-e, CV rework után lehetne életképes a dolog ,vagy olyan, mint a blitzben, hogy felküldöd és az manuálisan támad. 2. BB ág nem lenne rossz, kérdés, hogy akarja-e a wg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56763 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Hát na, WG-től mit várunk? Xd

Én amúgy az Ise-hez hasonló BBV-ket várom, hogy bekerül-e, CV rework után lehetne életképes a dolog ,vagy olyan, mint a blitzben, hogy felküldöd és az manuálisan támad. 2. BB ág nem lenne rossz, kérdés, hogy akarja-e a wg


Ki tudja mit hoz a jövő :D Csak nehogy átessenek a lő túloldalára ahogy az más WG-s játékokban néha már előfordult.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56769 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
mindig kell indok egy újabb, korrigáló patchra B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56770 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nincs semmi baj a vadászkötelékkel a japánoknál... én szeretem példának okáért, s csak azzal megyek. A más felállású japánokat lemossa, az amerikaiakkal meg vagy pariban van, vagy kikapja azokat is (vagy nem!), de lényeg ami a lényeg: ez csak örömködésre jó s csak akkor, ha a fölötte lévő hajók megvannak már, s ezeket nem adtad még el: XP és kredit ezekből a setupokból nem jön, vagy ha igen, akkor is csak nyögve nyelősen... fejlesztésre nem való!
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.423 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.