Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 3 hónapja #56921 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha ráviszed az egeret akkor kiírja ingame, hogy meddig lehet felhasználni. Utána a megmaradt guineas-ekért creditet kapsz, darabját már nemtom mennyiért, 15k vagy többért. Patch noteban biztos le van írva WG oldalán, mikor bejött az egész.

Csak akkor érte volna megvenned, ha 40-et összeszedsz az összeszedhető 48-ből, mert a Cossackért 50 ilyen medál kellett, ilt kellhet még, mert megvehető még, csak ugye az 50 árhoz neked akkor 35 kéne ami nem túl olcsó, gondolom.

Collection elemeknél nincs időlimit. Ha kapsz random ládából, mert az van beállítva, akkor random időnként kapsz random elemet (akár új, akár duplikált), ha nincs ilyen akkor speckó, kifejezetten arra való ládából kaphatsz, pl a mostani Belle is ilyen, speckó ládából kapsz ikonokat, máshogy nem szerezhetsz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56933 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés
Többször láttam már, hogy 2-4 soros kikötőt. Most, hogy kezd egy kicsit sok hajóm lenni, érdeklődnék, hogy tudja ezt az alap játék? Ha igen, akkor ezt hol kell beállítani? Ha nem mi az a Mod, ami ezt lehetővé teszi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 3 hónapja #56934 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Kérdés
A hajó ikonok felett bal oldalt van egy tölcsér szerű ikon.Arra kattl és alul compact carousel view,ott kiválasztod hány sorban legyenek.De ezen kívül még több fajta szűrő is van még.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56935 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Gaga írta: A hajó ikonok felett bal oldalt van egy tölcsér szerű ikon.Arra kattl és alul compact carousel view,ott kiválasztod hány sorban legyenek.De ezen kívül még több fajta szűrő is van még.

Már mindenhol kerestem (beállítások, stb.), de a szűrőre nem gondoltam.
Köszi.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56955 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Lehet tudni mit raknak be free xp hajóknak a Kron és a Musashi helyett? Jean Bart-ot?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56958 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés

Rallyefan81 írta: Lehet tudni mit raknak be free xp hajóknak a Kron és a Musashi helyett? Jean Bart-ot?


Ha jól tudom azt csak pénzért és szénért lehet majd. Szóval passz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.460 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.