Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57153 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
NWA 5000 nek Mi fordul elő mindennap hogy prém fiókot kapunk? Jó viccet félretéve valamit lehet hogy be kéne újítanod a gépen vagy a net szolgáltatón kb fél éve játszok ez idő alatt talán 5x fordolt elő olyan hogy nem vitt be csatába a szerver ott maradtam amikor csata előtt kiirja a tagokat Ezenkívül kifogástalanul működik minden az ilyen hibákat kivéve mint a mostani
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57155 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kérdés

akkufuro írta: NWA 5000 nek Mi fordul elő mindennap hogy prém fiókot kapunk? Jó viccet félretéve valamit lehet hogy be kéne újítanod a gépen vagy a net szolgáltatón kb fél éve játszok ez idő alatt talán 5x fordolt elő olyan hogy nem vitt be csatába a szerver ott maradtam amikor csata előtt kiirja a tagokat Ezenkívül kifogástalanul működik minden az ilyen hibákat kivéve mint a mostani


December óta hetente előfordul 1-2x, hogy kicsap csata közben a játék. Gyors visszaloggolás után, ha szerencsém van, akkor még nem lőttek ki és tart még a csata.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57157 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

akkufuro írta: Nos akkor századszor fussunk már neki a felderithetőségi kerdésnek Megszorongatnak kődbe terszem magam tőlem 1-2 kmre rombolo Ahogy kőd lessz ő eltűnik 1 kép A messze levő köd nem az engem kilövőt rejti az ő helye látszik a minimapon közel hozzám Sajnos csak fotosorozatom van a dologrol de szerintem erthető leszek Várok 13 másodperc 20m-ről hátulrol szétlőnek 2-3 kép Most akkor törvénytelen MOD ot használt vagy még mindig nem vagyok tisztába a láthatoság működésével Jártam már így CSATAHAJÓVAL is 5 km ELTÜNT ha én álcáztam magam

1. Egy replay sokkal többet megmutatna.
2. Simán használhatott valami módot ami segítette, ezt kizárni nem lehet. Bár ezekkel a képekkel nem lehet bizonyítani:
2a. Én is be be lövök a ködbe. Főleg, ha rombival vagyok, mert 6-10 mp múlva újból tudok lőni.... (Még a torpedókat is ráeresztem a ködre, pedig azok biztos egy percen túl állnak újból rendelkezésre.)
2b Hogy honnan tudja melyik részébe vagy a ködnek: Ha lőttél látja a torkolattüzet.
2c. De ha nem lőttél, akkor is végigkopogtatja (egyesével lő be a köd külömbőző részeibe (balról jobbra haladva, vagy fordítva) ahol jelzi a találatot (mert ha nem láthatom a találatot, {hegy mögött, vagy ködbe} akkor is kiírja a WOWS) oda lövi a többit.
Sussa summárum hiába nem lát, azért meglőni még tud.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57158 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem az a problémám hogy kilőttek én is találtam el már hajót a minimap ikonja alapján hanem az a 13 mp amik ott volt tőlem pár 100 méterre én voltam a ködbe de ő NEM LÁTSZOTT EZ A PROBLEM ennek fordítva kellett volna lenni Replay sem mutat többet
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57160 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

akkufuro írta: Nem az a problémám hogy kilőttek én is találtam el már hajót a minimap ikonja alapján hanem az a 13 mp amik ott volt tőlem pár 100 méterre én voltam a ködbe de ő NEM LÁTSZOTT EZ A PROBLEM ennek fordítva kellett volna lenni Replay sem mutat többet

Igazad van jól mondod: "ennek fordítva kellett volna lenni". A Gearing észlelhetőségi távolsága 7,56 km míg a Shimakazet 7,11 km-ről lehet felderíteni. Ha mind a ketten teljes láthatósági felszerelést, és kapitányi tulajdonságot használjátok, az hogy ködben vagytok, elméletileg ő nem deríthetett volna fel úgy, hogy te meg ne lásd őt. Ha nagyon izgat a dolog, akkor érdemes lenne elküldeni, egy jól megfogalmazott kérdéssel a Supoortnak. De sablon válasznál én nem várnék tőlük többet.
Lehet, hogy én vagyok ma túl békés hangulatban...
4-5 éve mikor a WOT-ot tanultam, egyszer tajtékoztam a láthatósági rendszer miatt. Hasonló okokból...
Kolléga aki még a WOT bétában is benne, volt és 10* (20*) több csatája volt mint nekem, erre ezt mondta:
"A láthatósági rendszer 4/6-ában rendesen működik. 1/6 neked segít (Erről könnyen megfeledkezik az ember.) 1/6 az ellenfélnek. Ezt vagy elfogadod, vagy nem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 3 hónapja #57165 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Itt egy kérdés van löttél-e a füstben vagy se nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.438 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.