Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57011 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés
Tegnap végigvittem a tier 6 hajós küldetést, és megkaptam a PEF-re az új festést.
Ami némileg bosszant, hogy az új festés ugyan azt tudja mint a régi, és hogy szerintem halott fehér hajótest az olyan ronda, hogy így ki se mertem vele futni a kikötőből... Van-e értelme a halott fehér testtel furikázni? Vagy ez csak olyan digitális pénisz méregetés, hogy nekem már ilyenem is van?

Más:
Lehet, hogy optikai csalódás, de feltűnt, hogy bizonyos hidroplánok (amelyeket a BB, meg a cirkálok hordoznak) eltávolodnak a felbocsájtó hajótól. Lehetséges-e ez?
Ha lehet mely repülők távolodhatnak el? (Vadász, vagy a felderítő.)
Hogyan lehet ezeket a gépeket irányítani? (Mert én csak köröztetni tudtam a hajó felett. Pedig iszonyat kellett volna, hogy felderítsék a közelembe lévő RR-ket.)

Ha valaki leírná pár sorban, hogy mi a hidroplán vadász/felderítő használhatósága, illetve a különbsége, azt megköszönném..
Van-e értelme hidroplán vadásszal felszerelni csatahajót? Na jó ez így kicsit tudatlanul hangzik. Inkább: Melyik faltájú/típusú/tulajdonságú/tierű hajó(k)ra érdemes a vadász és melyikre a felderítő hidroplánt tenni?
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57013 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Hasznuk szinte semmi. Köröznek a hajó körül, irányitani nem lehet őket. Torpit, rombit felspotolhatnak, HA épp arra járnak.. :dry: A vadász nagy ritkán megfog egy egy csapásmérő rajt, amint épp téged akar megduvasztani, de elég ritka. A felderitő gép meg lehetővé teszi h távolabbra lőj, beláss hegyek mögé, valamint azt h felülről figyeld a láthatatlan ellen torkolattüzeit és az alapján belelőj. Nekem ez utóbbi a leghasznosabb, s ha csak a kettő közül lehet választani, inkább a felderitőt viszem.

Sztem a tier6os küldetés, vagis kampány fő lényege, értelme azok a meglepi konténerek :love: :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57016 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Nagy csodát ilyen festésektől ne várj, az a gond, hogy az értelmesebb prémálcák azok t8-tól indulnak, mert addig alap a -10% javítás, +50% xp, t8-tól indul asszem a normálisabbik, ilt itt van 1-2 speciális típus, legalábbis a Yamato-n a Haifuri (High School Fleet) festés az eltér a sima prém verziójától (free xp-s talán).



Spotter repcsi messzebb kering a hajótól, meg tovább is tart bb-ken asszem. Eredetileg a vadászok is annyi ideig repkedtek, de WG nerfelte ezt, mondván, hogy ezzel próbálták spotolni a dd-ket, ami természetes, mert sok a DD, CA/CL meg gyorsan haló "állatfaj". Általában spotter jobban megéri, clan battlere is azért az javallott, ha opció (pl zao), mert messzebb kering a hajótól, hamarabb észreveheted a torpedókat vele, HA a repcsi pont arra járkál amerre a torpedók jönnek (nem helyettesíti a hydrot, de ha cd-n van akkor pótlehetőség)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57018 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Kérdés

hadtjuk írta:

Sith7 írta: Munkatársam tegnap megkapta a hajót + a steel - t
Elég gyors volt a support :)

Gondolom az 500 steal-t, ami a PEF-el jár együtt, és nem a 2019 Stealt, amit a küldetésben lehet elérni.
De mindenképpen jó pont a WG-nek a gyors reagálásért...



igen, az 500 - at

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57019 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kérdés

hadtjuk írta: Tegnap végigvittem a tier 6 hajós küldetést, és megkaptam a PEF-re az új festést.
Ami némileg bosszant, hogy az új festés ugyan azt tudja mint a régi, és hogy szerintem halott fehér hajótest az olyan ronda, hogy így ki se mertem vele futni a kikötőből... Van-e értelme a halott fehér testtel furikázni? Vagy ez csak olyan digitális pénisz méregetés, hogy nekem már ilyenem is van?

Más:
Lehet, hogy optikai csalódás, de feltűnt, hogy bizonyos hidroplánok (amelyeket a BB, meg a cirkálok hordoznak) eltávolodnak a felbocsájtó hajótól. Lehetséges-e ez?
Ha lehet mely repülők távolodhatnak el? (Vadász, vagy a felderítő.)
Hogyan lehet ezeket a gépeket irányítani? (Mert én csak köröztetni tudtam a hajó felett. Pedig iszonyat kellett volna, hogy felderítsék a közelembe lévő RR-ket.)

Ha valaki leírná pár sorban, hogy mi a hidroplán vadász/felderítő használhatósága, illetve a különbsége, azt megköszönném..
Van-e értelme hidroplán vadásszal felszerelni csatahajót? Na jó ez így kicsit tudatlanul hangzik. Inkább: Melyik faltájú/típusú/tulajdonságú/tierű hajó(k)ra érdemes a vadász és melyikre a felderítő hidroplánt tenni?


A két festés azonos, mind az alap, mind a kampány végén lévő. A kampány végén lévő kb csak az hogy a kampányt végignyomtad. Visszapakolhatod az alap festést rá, ha az jobban tetszik. A kampány lényege amúgy is a T6-os hajók és prém festések feloldása volt.

Fighter vagy spotter:
teljesen másra vannak.
Fighter, mint írták spotolja a torpedókat és közeli DD-ket. Pár BB-n a Direction Center for Catapult Aircraft kapitányi skillel használom őket, így kettő darab megy fel, és mivel ellenkező oldalra szállnak fel, jobb lefedettséget adnak. Előny, hogy felküldöd és nem kell utána foglalkozni velük.

Spotter plane az meg elsősorban lőtáv növelésre alkalmas. 20% plusz lőtávot ad. Cserébe a kameranézet is megváltozik picit, feljebb kerül a kép. vagyis nem ugyanúgy kell célozni ebből a nézetből, mint a hajóról. Előnye, hogy a füstben jobban láthatod az ott bujkáló hajó torkolattüzét és picivel könnyebben be tudod határolni a füstben a helyét, és irányát a hajónak, így pontosabban tudsz oda célozni. Angol CL-ek nem szeretik kapni így az áldást. De meg kell tanulni spotterrel is célozni, így jó pár coop meccs javasolt gyakorlásképpen.
De pl az is megeshet, ha jól célzol, hogy T6-os BB-vel (pl Fuso) egy T5-ös CL-t (pl Omaha) a kezdőjén egy-két salvóval ki lehet szedni. Persze nem ez a jellemző, de megeshet.

Magasabb szinten is, CL/CA hajókkal melyeken van spotter, az a plusz 20% lőtáv komoly sebzést okozhat ha jókor sikerül gyújtani a célpontot. Orosz cirkálókon hasznos kiegészítés, ha inkább max lőtávból gyújtogatsz, mint ha közel mennél AP-zni (T9-ig).
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57085 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Tegnap ma tapasztaltatok-e olyat hogy kidob a szerver nem enged visszalepni Általános problem vagy a gépemet kell dokihoz vinni :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.419 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.