Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 11 hónapja #59444 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Kérdés
Másik fórumon srác be is tette a képet, tényleg 3-3 volt T8 - ban

Nagyon ritkán nekem is elugrott már a célzókör, nem laposon játszom, nem tudom mi lehet az oka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59446 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Furcsa, WG hír volt 3-3cv-kről, nem olyan rég, de már nem rémlik mi volt a tartalma Xd

Akkor nem nálam van a hiba :D azon gondolkodok, hogy az ellenséges vadászraj vagy a haj légvédelme szedi lefele a gépeket és amiatt tolódik el, csak ez furcsa így Xd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59449 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Milyen taktikát használtok az uj ruszki oldalválasztósnál? :) Maradtok az elkezdett oldalon hogy nőjön a lojalitás vagy mindig abba mentek ahol az előző nap vesztettek, h kikerüljétek a nehezitő bónuszt?
Sztetek melyik taktikával lehet a legtöbb tokent vagy izét szerezni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59459 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Milyen taktikát használtok az uj ruszki oldalválasztósnál? :) Maradtok az elkezdett oldalon hogy nőjön a lojalitás vagy mindig abba mentek ahol az előző nap vesztettek, h kikerüljétek a nehezitő bónuszt?
Sztetek melyik taktikával lehet a legtöbb tokent vagy izét szerezni?


Ha az elején jó csapatot választottál (jelenleg a HONOR), akkor matematikailag érdemes lojálisnak maradni, mert a számadatok (szerzett pont) szerint jelenleg itt van több játékos.

Normalon 44 token szerezhető, ha megcsinálod az 500 pontot, tapasztalataim szerint ez hamar meg is van, még coopban is. Hardon 60 token, az 1500 pont már nehezebb, de nem lehetetlen. Very Hard 86 token, ha sok időd van játszani, és a jelenlegi játékoseloszlással ez is győzelemmel zárult. Extreme 121 token lenne, itt a másik csapat 300%-os szorzója miatt már nem született győzelem, ment a csapat vissza normalra.
GLORY oldalon ugyan hamar megvan a napi 500 pont (44 token), viszont 3 napig csak ennyi a max megszerezhető, az Extreme-s győzelem után lett Hard nekik (60), de a pontok alapján mennek vissza normalra.

Valószinűleg a 20. nap után a jelenlegi HONOR csapat átvándorol majd GLORY oldalra, és akkor majd ott lesz több játékos, azon az oldalon lesz gyűjthető több token.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Toweliee, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59460 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez most bug? CW-n egyik játékosunk majdnem lerammolta az ellenséges hajót, de meg tudott állni ilt tolatni kezdett, de az ellenséges hajó is tolatott, mindketten ilyen gyök2-vel mentek, összeütköztek utána, de nem nullázták le egymást egyből, hanem olyan wotosan, folyamatosan ment lefele a hp-juk. Ezt most nemtom hova tenni, rammolásnál elvileg nem számít a sebesség és a rendszer alapból lenullázza a hajókat (vagyis a nagyobb hajó hp-jából levonja a kisebbet, vagy hogy fogalmazzam ,de mindenki tudja hogy működk a ramming)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59461 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Lehet. Nekem ma úgy tüzelt a hajóm háromszor egymás után, hogy én nem csináltam semmit sem.

1-2 millió potenciális sebzés normálisnak mondható egy csatahajónál? 9-es szint. Eddig nem nagyon néztem, de ma valahogy nagyon vonzza a szemem ez a paraméter ennél a hajónál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.387 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.