Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59464 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Kérdés
Normális
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Sith7 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59465 Írta: nagyfater
nagyfater válaszolt a következő témában: Kérdés
Valamikor tavaly megcsináltam a gyüjtögetős küldetést ami elvileg egy állandó Bismark álcát ad,a hajót még csak most vettem meg.Rá akartam tenni az álcát és nincs meg az álcák között.Lehet hogy azért mert mikor kész lett még nem volt meg a hajó?Mielőtt valaki kitalálná az okosságot,nem nem adtam el. Álcát még simát se adtam el soha nemhogy állandót.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59467 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Meg kell legyen, ez biztos, mind2. Menj egy csatát vele h frissitsen esetleg. De a Depóban is meg lehet elvileg találni, végig kell görgetni az álcákat.
A feltehető camóknál meg ott kell legyen legelől

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59468 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Kérdés

nagyfater írta: Valamikor tavaly megcsináltam a gyüjtögetős küldetést ami elvileg egy állandó Bismark álcát ad,a hajót még csak most vettem meg.Rá akartam tenni az álcát és nincs meg az álcák között.Lehet hogy azért mert mikor kész lett még nem volt meg a hajó?Mielőtt valaki kitalálná az okosságot,nem nem adtam el. Álcát még simát se adtam el soha nemhogy állandót.

Állandó álcát nem tudsz eladni. Ha megszerezted, az Inventoryban meg kellene lennie.

A hajót kiválasztva pedig a camo fülön az első néhány között kell lennie. (Nincs Bismarckom jelenleg, másik hajóról készült a kép)


Szerk: Leopardusz, te voltál a gyorsabb :)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Shayarane által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59469 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Meg esetleg nézd meg a hajóknál lent jobbra a fogaskereket ,hogy álcafestésekből mik vannak letiltva, asszem a Bismarck és hasonló történelmi festések alapvetően nem szoktak letiltva lenni, vagyis nincs letiltási opció, de biztos ami biztos esetleg nézd meg, hogy nincs-e valamii gubanc :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59473 Írta: nagyfater
nagyfater válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Meg esetleg nézd meg a hajóknál lent jobbra a fogaskereket ,hogy álcafestésekből mik vannak letiltva, asszem a Bismarck és hasonló történelmi festések alapvetően nem szoktak letiltva lenni, vagyis nincs letiltási opció, de biztos ami biztos esetleg nézd meg, hogy nincs-e valamii gubanc :)[/quote/

Köszönöm a segítséget ott volt a gubanc,alapból minden le volt tiltva.Nem emlékszem pedig hogy én tiltottam volna le az álcákat,nem is tudtam hogy ott le lehet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.402 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.