Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59572 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Kiirhatod ide is, mindenkire ráfér a tanulás... :evil: :lol: ;)
Ja már láttam ezt a táblázatot, de ha naponta frissitik, akkor az az átlagsebzés lesz, s akkor a PRt mindig az átlagsebzéstől, átlag killtől meg winrátától függően számolják. Ha tul béna az internet népe, pl ránkszabadulnak a kisiskolások is vakáció idején, kisebb az elvárt PR :dry: :silly:

szóval jöhet a képlet, de ami leginkább érdekelne engem, a PR szintek határértékei hol huzódnak meg... Zöld, kék, lila ezek.... Erre adj egy táblázatot... :lol:
Olyan feltehető mod nincs, ami a sebzésed szerint csata közben kiszinezi azt a határértékek szerint? (igaz h a winráta is kellene oda)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59574 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Kiirhatod ide is, mindenkire ráfér a tanulás... :evil: :lol: ;)
Ja már láttam ezt a táblázatot, de ha naponta frissitik, akkor az az átlagsebzés lesz, s akkor a PRt mindig az átlagsebzéstől, átlag killtől meg winrátától függően számolják. Ha tul béna az internet népe, pl ránkszabadulnak a kisiskolások is vakáció idején, kisebb az elvárt PR :dry: :silly:

szóval jöhet a képlet, de ami leginkább érdekelne engem, a PR szintek határértékei hol huzódnak meg... Zöld, kék, lila ezek.... Erre adj egy táblázatot... :lol:
Olyan feltehető mod nincs, ami a sebzésed szerint csata közben kiszinezi azt a határértékek szerint? (igaz h a winráta is kellene oda)


Jöl látod. :D
De akkor itt a segítség.

wows-numbers.com/personal/rating

Erre van egy Excel táblám. Miben lehetek még a segítségedre? :P
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja pgergo77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59577 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Mire használod azt a tábládat? :D magadnak számitgatod? :silly:

PR = 700*nDMG + 300*nFrags + 150*nWins kb ez a lényeg ugy hiszem, ilyen arányban számit be a sebzés, a kill meg a győzelem...
Az volt a furcsa h azonos tierü és fajtájú hajók különböző módon szineződtek be a statok alapján, de akkor azért mert ide beszámit a nagyközönség átlagértéke is az adott hajóval...
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59579 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Mire használod azt a tábládat? :D magadnak számitgatod? :silly:

PR = 700*nDMG + 300*nFrags + 150*nWins kb ez a lényeg ugy hiszem, ilyen arányban számit be a sebzés, a kill meg a győzelem...
Az volt a furcsa h azonos tierü és fajtájú hajók különböző módon szineződtek be a statok alapján, de akkor azért mert ide beszámit a nagyközönség átlagértéke is az adott hajóval...


Igen, magamnak :D
Ha megfigyeled a második lépés egy normalizáció, a harmadik a súlyozás, de mindennek az alapja az elvárt értékek.
Ha esetleg segítség:
drive.google.com/open?id=1NsUtnqLPKRiMJkXYVMLZViFM5VxK-6-2
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, BacsaA

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59586 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Personal orderek, most hogy működnek? Shoukakuval kaptam egy olyant, hogy legyen 2 gyújtásom, ja, AP bombázós cv-vel 2 gyújtást, gj -.-" jó, rakétákkal próbálkoztam, de t10 és minden megette a gépeimet. Nagy nehezen meglett egy, majd meghaltam, kiírta, hogy nem sikerült a küldi, de aztán csináltam egy gyújtást halál után de akkor is azt írta ,hogy nem teljesítettem a küldit. What? Xd (vagyis, hogy most halál esetén utána ha van torpedó találat, ribbon, egyéb dolog meg csak akkor nem számít? WG pls Xd)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59593 Írta: Tengerjáró
Tengerjáró válaszolt a következő témában: Kérdés
Nálam mindig ugyanazokat szokta adni:
-lőjj két citadellát
-szerezz 4 vagy 6 “set on fire” ribbont
-használj el 6 fogyóeszközt

Igaz mióta tart ez a pontgyűjtős akció csak a Buffaloval, Seattle-el meg a Musashival mentem. Kb 10 csatából 2-3szor adja be nekem ezeket a personal ordereket, van mikor egymás utáni csatábkban is.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Tengerjáró által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.408 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.