Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 8 hónapja #60709 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Yep, kb úgy, nekem a gepárd kiesett (jó, nem rémlik franciául a neve, sry, nem keresek rá most Xd) első nap, így meglett az első 3 csomag, de 55 token hiányzik a 4.-hez, sajna credit hiányában úgy szoktam feljebb lépni tiereknél ,hogy eladom az előző hajót általában, és az eladottakkal meglehetne, de drága lenne a visszavásárlás :dry: (habár lassan gyűlik a credit a prémnapnak hála)
Gond ezzel az egésszel ,hogy akiknek jók lennének ezek a csomagok, nincs ennyi hajójuk a feloldásukhoz, akiknek van meg nem igazán kell...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60710 Írta: Plac
Plac válaszolt a következő témában: Kérdés
55 token simán meglehet még. a sirocco utolsó etap 12.-én aktiválódik, a 250 tokent pedig 08.26.-ig lehet vele megszerezni. így az még meg is lehet
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #60711 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Hát a Jaguar kijött ha igyekszem megvenni addig a Saint -Luist meg a Flechert akkor meglesz a 3 as is 30-40 ezer híjuk van. Az az ötvenöt miből lehet még ?
Utolsó szerkesztés: 4 éve 8 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60714 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
SOS tesztszerveren hogy a rákba lehet fejlesztö pontot csinálni hogy olasz hajót vegyek ????????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60716 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
hm, látom, akkor nem sietek hajó vásárlással, a 4. csomag sehogy se lenne meg, max ha sima ládából kapnék 2 dd missiont ami lehetetlen :D


akkufuro: írva van: ha van 2db t10 ágad akkor le tudod a t10 ágat nullázni, majd MINDEN HAJÓVAL az ágon menni kell egy győztes csatát, írja reset előtt mennyi pontot kapsz az egész ágért, ha győzöl mindegyikkel, utána meg külön tierenként (csak figyelni kell, hogy minden hajó ki legyen fejlesztve reset előtt)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60719 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Kérdés
OFF :

Főleg azoktól szeretném kérdezni akik esetleg Európán kivülről játszanak vagy játszottak már...
Pár hét múlva külföldre kell mennem és onnan szeretnék majd csatlakozni a játékba. Mennyire lesz ez lehetséges vagy mennyire lesz majd játszhatatlan a PING miatt :dry:
Tudtommal csak EU szerver van, de lehet csak az én tudásom hiányos.... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.396 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.