Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 8 hónapja #60720 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Kérdés

Tomc írta: OFF :

Főleg azoktól szeretném kérdezni akik esetleg Európán kivülről játszanak vagy játszottak már...
Pár hét múlva külföldre kell mennem és onnan szeretnék majd csatlakozni a játékba. Mennyire lesz ez lehetséges vagy mennyire lesz majd játszhatatlan a PING miatt :dry:
Tudtommal csak EU szerver van, de lehet csak az én tudásom hiányos.... :whistle:


Amerikai
Ázsiai
Orosz
Europai
Aszem ezek vannak, ha jól tudom.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Tomc

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60722 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem lehet vészes, ez sem "Egy Szerver" hanem szinte biztos, hogy 2-3, vagy több van különböző helyeken, hiába "az eu szerverre csatlakozol".

Csak két példa: ETS2 multiplayer moddal, játszok, ott a brazilok 200ms ping felett vannak szinte végig...
Ez ellen: egyszer egy brazillal skypoltam, nem volt mikrofonom, ő beszélt, írtam valamit, és érzésre mint ha mobil billnyomás visszajelző hangot hallottam volna, hallottam vissza azt, hogy az enter ütésre nála jött az "üenet jött" hang, és az meg vissza ide...

Minden attól függ, hogy hova mész, ott milyen az alap gerinc hálózat, és mennyire jó a csatlakozása a többihez.

Hacsak nem Közelkeletre utazol, szegényebb országokba, vagy tényleg nagy földrajzi távolságra, nem hinném, hogy rossz lenne..

Ha nagyon kiváncsi vagy, akkor töltsd le a különböző klienseket, WGGC-ben... Azt hiszem, hogy még regelni sem kell, hogy mehess pár kört!, de egy reg sem véses! (Ezutóbbit csak azért, hogy lásd, hogy ha euból csatlakozol pl NA-re, akkor milyen a pinged, simán -mivel a net az net- bárhonnan játszhatsz EU-n ne aggódj előre Egy rossz WIFIs csatlakozás rosszabb szerintem..!)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Tomc

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #60723 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Kérdés

ledgeri írta: Nem lehet vészes, ez sem "Egy Szerver" hanem szinte biztos, hogy 2-3, vagy több van különböző helyeken, hiába "az eu szerverre csatlakozol".





Igen én is ugyannerre a dologra gondoltam egyébként. Sajnos elég messze megyek (Irak) és hosszú időre szóval szeretném folytatni a gamet valami úton módon. Elvileg a helyi internettel nem lesznek gondok.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 8 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60724 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Tomc írta:

ledgeri írta: Nem lehet vészes, ez sem "Egy Szerver" hanem szinte biztos, hogy 2-3, vagy több van különböző helyeken, hiába "az eu szerverre csatlakozol".





Igen én is ugyannerre a dologra gondoltam egyébként. Sajnos elég messze megyek (Irak) és hosszú időre szóval szeretném folytatni a gamet valami úton módon. Elvileg a helyi internettel nem lesznek gondok.


Hát legjobb amit tehetsz, hogy most megpingeled Irakot :) (egyébként hogy betaláltam :lol: ), Ha van VPN-ed, akkor azzal is próbálkozhatsz előre..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Tomc

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 8 hónapja #60725 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Kérdés
Hacsak Lassú Anett ( az egyik szolgáltató reklámarca) nem költözik oda...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60728 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Kérdés
Hát legjobb amit tehetsz, hogy most megpingeled Irakot :) (egyébként hogy betaláltam :lol: ), Ha van VPN-ed, akkor azzal is próbálkozhatsz előre..[/quote]


Igen bemakkoltad rendesen azért is bátorkodtam megnevezni az országot :lol:
Majd meglátjuk mit dob a gép ;)
Köszi szépen azért ! B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.407 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.