Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 6 hónapja #61248 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Azuma nem érdemes, torpedója sincs és rettenet vékony az oldala, simán overmatchelik bárhonnan...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61251 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Yep, meg 2minek" azum,a ha van yoshino? (páncélban nem sokkal jobb azért, de minimálisan jobb, +20km-es v 12km-es torpedókkal felszerelhető) Jó, Yoshinonak nincs prémhozama, hanem sima, de prémcamoja ad creditet és javítási költséget is szépen csökkent

Alaska nem rossz, de nekem néha nem adja, van, hogy 50k dmg-gyel elvérzek, mert szétszednek HE-vel, máskor meg 100-150k dmg is megvan. Alaskanak meg jön a t10 verziója majd, de ha azuma-san csinálják meg akkor valszeg coalos lesz (alaska 4 löveggel, valamivel másabb gunkarakterisztikával kompenzálás végett)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61257 Írta: Plehr
Plehr válaszolt a következő témában: Kérdés
Puerto Rico, jah láttam.

Köszi a Helpet srácok. Bár titkon én a musashi-nak örűltem volna, ha visszarakják :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #61315 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Hahó valaki aki tesztszerverezett az utolsó part 2ben a rewardsot sikerült e már átvenni ???? 2X írtam a supportnak de nyugtatgatnak meg lezárják a ticketet Lógnak egy WG kontival meg vagy 50 zászlóval
Utolsó szerkesztés: 4 éve 6 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61318 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
2 olasz ládát megkaptam, úgy, hogy check nélkül volt :D a többit nem néztem
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61321 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem is csak a 2 olasz láda jött meg automatikusan. A check-et nézegetem, de eddig mindig azt írta ki, hogy nincs semi amit adhatnának. Igaz én még az első PT iteráción teljesítettem, utána nem másodikon nem mentem. a leírásban az van, hogy az utolsó PT iteráció után több munkanappal írják jóvá, azt nem hogy meddig lehet jelentkezni értük...Nekem amúgy 2 WG láda és egy rakat zászló hiányzik még...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.403 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.