Csak egy gyors kérdés...

  • durmi777
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #61322 Írta: durmi777
durmi777 válaszolt a következő témában: Thunderer?
Sziasztok! Kérdezném Thunderer vagy Georgia ? illetve Smolensk vagy Yoshino?
Utolsó szerkesztés: 4 éve 6 hónapja durmi777 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61323 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Thunderer?
T9 vagy T10. Kutya vagy macska. Milyen hajókkal szeretsz játszani? Mivel vagy jó? Mennyi tapasztalatod van ezzel a gyönyörű játékkal?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61324 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Akkor nem csak én vagyok ilyen elveszett gyerek nekem is csak azt irja nincs mit átvenni Nem értem miért nem lehet összekapcsolni a főfiókkal és automatice azonnal a teljesítés után küldeni Nehezen tudom elképzelni hogy a számítógép nem képes rá

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #61325 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Thunderer?
Én még szeretném javasolni megfontolni a Jean Bartot is nagyon szeretem A Georg helyett választottam de nem bántam meg Az egyetlen hajó az összes között amelyiknek nem kell odafordítani az oldalát a teljes tűzerőhöz brutális mind tűzerőre mind páncélra(szemből) égetni viszont el lehet
Utolsó szerkesztés: 4 éve 6 hónapja akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61327 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Melyik hajó?Kérdésre kérdés:mivel szeretsz játszani illetve melyikkel tudsz jól játszani?Ha csak kisebb szintű hajóid vannak akkor a válasz egyik se mert csak szenvedni fogsz velük tapasztalat nélkül ;) Plusz tudsz-e bele kellően képzet kapitányt rakni mert ezeken a szinteken kevés a kb 10-12 pontos kapitány :whistle: Csak javaslat nem lebeszélés a vásárlásról,de ha valamelyik nincs meg akkor még várj az a szén már meg van nem veszik el és így nem lesz keserű tapasztalatod a választott hajóval.
Én a Georgia-t vettem meg durci hajó ha jól használod de ha hibázol vele az fájni fog mert szeret égni rendesen.Hajlamos az overpen-re jó a másodlagosa engine boost-al elég jól lehet hasítani vele de hamar szétkapnak ha egyedül maradsz vele valahol.Jean Bart jobb lőtáv több löveg jó a másodlagosa neki is de viszont a löveg elhelyezése miatt tat felől védtelenebb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61328 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Smolensk vagy Yoshino?az egyik könnyű cirkáló a másik nehéz cirkáló két különböző játék stílus,neked melyik megy?Erre is csak az a válasz mint az előző ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.505 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.