Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 5 hónapja #61501 Írta: old_sergej
old_sergej válaszolt a következő témában: Kérdés
Egyébként egyre rosszabb ez a csatamód,hiába írjuk ki,hogy ne lövöldözzünk egymásra,mindíg akad egy csapat,akik a portálhoz rohannak egyből,és az oda érkező játékosokat lövik folyamatosan,mert azt hiszik,hogy a killekel nyernek.(nem gyűjtenek semmit)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #61503 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
Mi ebben a tipikusan magyar?

Az, hogy azonnal cigányozás következik, meg az, hogy magyar magyarnak farkasa. Szinte jobban tudjuk gyűlölni a saját honfitársainkat, mint más nemzeteket.

Ilyesmit wows-ban szinte csak magyar játékosoktól láttam... amint leszűrik, hogy én is magyar vagyok, egyből szájkaratézni kezdenek, mert nekik biztos igazuk van, én meg rohadjak meg ahhol vagyok mert létezek...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #61504 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Arra gondol sajnos, hogy (khmmm) " nálunk" egyre divatabb az ilyen megnyílvánulás és mivel színesebb e téren a Magyar szókincs , feltünőbb , mint a sima idióta.

Ezt a ciganyozast általában a 8-10 évesek, vagy az azon a szinten lévő retardáltak tolják.....

Summa summarum: szerintem mindenki ellenség, én sem veszem zokon, ha kiszednek a gyüjtött trutyiért.
Rám nég nem írt senki, hogy no shoot. Mivel minket is lőttek , fel sem merült bennem ez a cimborázás.

Toweliee írta: Mi ebben a tipikusan magyar?

[DPH] Greendevil97 írta:

PzPuma írta: Beírom béke, majd kapom a torpedókat.. OK ha harc akkor harc, nincs gond. De ez miért kell ? :
Jó magyar klánnak gondoltam őket, eddig.... És mivel nem akarok ebből vitát, kitakartam a nevet.


Ez szégyen... tipikus magyar mentalitás sajnos ez a fajta viselkedés

Utolsó szerkesztés: 4 éve 5 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #61505 Írta: Toweliee
Toweliee válaszolt a következő témában: Kérdés
Nézd, én rengeteget vagyok külföldön, de nagyon nem tapasztalom ezt. A wows-ban sem szoktam ilyet látni. Mindenesetre ne legyél rasszista.

quote="[DPH] Greendevil97" post=61503]Mi ebben a tipikusan magyar?

Az, hogy azonnal cigányozás következik, meg az, hogy magyar magyarnak farkasa. Szinte jobban tudjuk gyűlölni a saját honfitársainkat, mint más nemzeteket.

Ilyesmit wows-ban szinte csak magyar játékosoktól láttam... amint leszűrik, hogy én is magyar vagyok, egyből szájkaratézni kezdenek, mert nekik biztos igazuk van, én meg rohadjak meg ahhol vagyok mert létezek...[/quote]
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #61507 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
Én meg tízszer gyakrabban tapasztalom, hogy magyar játékos provokál és szidalmaz, mint más nemzeté...
Néha csak beírom, hogy légyszi spotoljon vagy valami, és egyből jön egy szaftosabb "KUSSOLJÁ'!"

Én nem támogatom az ilyenfajta magatartást és attól amit leírtam, szerintem nagyon messze állok a "rasszizmustól".
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Rallyefan81, Jaszon, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #61508 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Az tény, hogy én sem fedem fel nemzeti hovatartozásomat. Ismerősnek/ klánnak megy az üdv , aztán angol. Márt csak azért is, mert a többiek értsék mit hadoválok.
"Kevencem" még WoT-ból: szakaszba hív a Hun nevű, belépünk ketten , a masik kérdezi honnan vagyunk. Mondom Hungary, erre írja , hogy Poland. Kapasból írja a "Polak, Węgier, dwa bratanki" sort. Ketten hoztuk a csatát, aki behívott konkrétan full béna volt. Ez egy dolog. Aztán elkezdett "idióta siemkázni"....
Szóval jah.... Ez is valami 10 éves gyerek lehetett,(10 IQ-s felnőtt?) aki jól megmondta...
Aztán csodálkozunk, hogy minket mindenki utál...
"Így megy ez..." (K.V.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.382 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.