Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 5 hónapja #61572 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

akkufuro írta: Az még hagyján hogy a másik csapat kilő amikor a saját csapattársam full hp-val rohan gyűjteni a körbe ami azért lett mert ÉN kilőttem a bootot (minek úgy is megkapja amit én szedek össze) én meg legyengülve mennék javítani töltekezni Mit mondjak harmadszorra nemes egyszerűséggel nekimentem és kitoltam a körből


De, amit a csapat gyűjt, azt kapja mindenki, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #61573 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Kérdés
Igen így van.

És egész csomó érdekes arccal találkozik az ember...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #61574 Írta: lordtripitz2
lordtripitz2 válaszolt a következő témában: Kérdés
Egy kérdésem lenne. Ma vettem egy egyéves sima wargaminges prémiumot, de nem adta hozzá a napokat a meglévő napjaimhoz a Warshipben. Miért lehet ez?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #61575 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés

lordtripitz2 írta: Egy kérdésem lenne. Ma vettem egy egyéves sima wargaminges prémiumot, de nem adta hozzá a napokat a meglévő napjaimhoz a Warshipben. Miért lehet ez?


A sima WG prémium érvényes mindhárom WG játékban (WoT, WoWs, WoWp). A WoT-nak és a WoWs-nak van saját prémiuma is, ami egy kicit több bónuszt ad, viszont ezek csak az adott játékban élnek.
Ha van sima és WoWs-os prémiumod is, akkor a rendszer a WoWs-ost mutatja csak, mivel az adja a több bónuszt. Ha majd lejár a WoWs-os prémiumod, akkor áll át a simára, viszont ez idő alatt a simának az ideje is ketyeg, mivel azt tudod használni a WoT/WoWp-ban is ezalatt az idő alatt.

Röviden: a sima nem növeli meg a WoWs-os idejét, hanem azzal párhuzamosan aktív.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #61629 Írta: vtigrisv
vtigrisv válaszolt a következő témában: Kérdés
bocsi,de honnan derül ki,hogy melyik prémiumot veszem?ja és lenne egy kérdésem,hátha tud valaki segíteni.használom az aslain modokat egyedi beállításokkal és korábban volt olyan,hogy a kezdőképernyőn megjelent a saját és az ellenfél csapta,valamint közöttük a térkép a saját hajónk helyzetének mutatásával.ez a lehetőség megszünt,vagy én nem találom?
köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #61666 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
JÖN A KARI !!!!!!!!!!!!!!! Vashullás ,hajóépítő játék T5 alatt szén hogy ne fázzunk A Kremlin meg csak gyönyörű.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.329 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.