Technikai problémák

Több
6 éve 2 hónapja #50334 Írta: Szellem1
Szellem1 válaszolt a következő témában: Technikai problémák
A hiba napi szinten jelentkezik.
Operációs rendszer:WIN7
Processzor (CPU):Intel Core i3 2,9 GHz
Aktív Memória (RAM):4GB
Grafikus kártya (GPU):ATI HD 5470 1GB
Audio Card:Kompatibilis DirectX 10
Az adatok szerint megfelel a követelményeknek !?Az újratelepítés se oldja meg a problémát.
Mod packot használtam de anélkül is jelentkezik a hiba.
A játékba amikor vége a csatának akkor dob ki ezzel hibával illetve ha visszalépsz a kikötőbe.
Internet kapcsolat jó,mindig csata kezdés ellőt min. 8-9 másodperccel előbb rak be.
0.6.10-es Frisstől van a hiba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #50336 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Szellem1 írta: A hiba napi szinten jelentkezik.
Operációs rendszer:WIN7
Processzor (CPU):Intel Core i3 2,9 GHz
Aktív Memória (RAM):4GB
Grafikus kártya (GPU):ATI HD 5470 1GB
Audio Card:Kompatibilis DirectX 10
Az adatok szerint megfelel a követelményeknek !?Az újratelepítés se oldja meg a problémát.
Mod packot használtam de anélkül is jelentkezik a hiba.
A játékba amikor vége a csatának akkor dob ki ezzel hibával illetve ha visszalépsz a kikötőbe.
Internet kapcsolat jó,mindig csata kezdés ellőt min. 8-9 másodperccel előbb rak be.
0.6.10-es Frisstől van a hiba.

Driverek frissítve? Főleg a videókártya.
Kikötőben sajnos a játék felpörgeti a GPU-t 90-100%-ra, szóval az is lehet, hogy már nem bírja. Próbáld meg esetleg az óceán kikötővel. Az nem terheli annyira.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #50342 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Szellem1 írta: A hiba napi szinten jelentkezik.
Operációs rendszer:WIN7
Processzor (CPU):Intel Core i3 2,9 GHz
Aktív Memória (RAM):4GB
Grafikus kártya (GPU):ATI HD 5470 1GB
Audio Card:Kompatibilis DirectX 10
Az adatok szerint megfelel a követelményeknek !?Az újratelepítés se oldja meg a problémát.
Mod packot használtam de anélkül is jelentkezik a hiba.
A játékba amikor vége a csatának akkor dob ki ezzel hibával illetve ha visszalépsz a kikötőbe.
Internet kapcsolat jó,mindig csata kezdés ellőt min. 8-9 másodperccel előbb rak be.
0.6.10-es Frisstől van a hiba.


Bizonyos ATI kártyákkal voltak/vannak gondok jó régebbről itt írva fórumon én is írtam.
Nekem is ATI van 6900 széria mindig elő fordul/t , hogy játékból kivágott csata végén , csata alatt vagy a kikötőben. Teljesen véletlenszerűen. Bár soha nem sikerült tisztázni tényleg a VGA miatt van, de fórum válaszok alapján elvileg az lehet. Valahogy nincsen jól optimalizálva a ATI kártyára. Persze ezt így kerek perec sem lehet kijelenteni...

Esetleg ha állítgattad a VGA beállításokat állítsd vissza alapértelmezettre, hogy a játék lője be magának mi a jó neki.

MOD is bezavarhat a játéknak adott esetben.

Van elég szabad memóriád a játéknak mint RAM mint HDD terén?
Ha megy a játék nem fut semmi program a háttérben böngésző stb. ami nem szükséges?
Esetleg még megnézhetnéd hőfokok rendben vannak-e játék közben VGA , CPU .
Sok hiba van ennél a frissítésnél egyébként.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50688 Írta: Hungarianreality
Hungarianreality válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Sziasztok , a kérdésem az lenne , hogy valaki találkozott e már hasonló hibaüzenettel ? Ez már 2017 es sztori csak idáig nem foglalkoztam vele mert nem játszottam ... Nos a rövid történet úgy néz ki , hogy frissítette magát a Wot kliens kb 2017 12 hó környékén és azóta nem hajlandó elindulni se a Wot se a Wows . Már jelentettem a hibát 4 szer a hivatalos hibabejelentőn ,de érdemben nem foglalkoztak vele küldtek valami lerázós választ és lezárták a válaszadás lehetőségét . A teljes rendszert újratelepítettem format C vel de a hiba nem szűnt meg ...

Letöltöttem tegnap a tesztklienst és ott is ugyan ez fogadott !

Minden más program tökéletesen működik a gépen bármi egyéb gyártó játékaival lehet játszani kivéve a Wargaming .

Tud valaki segíteni abban , hogy ez a probléma megoldódjon vagy tud ajánlani olyan wargaming emailcímet ahová eltudom küldeni a logfilet és érdemben foglalkoznak a hibával ? .

Válaszokat előre is köszönöm .
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50690 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Nekem foglalkoztak a ticketeimmel... De format C esetén már passzolnám az egészet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #50697 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Hungarianreality írta: Sziasztok , a kérdésem az lenne , hogy valaki találkozott e már hasonló hibaüzenettel ? Ez már 2017 es sztori csak idáig nem foglalkoztam vele mert nem játszottam ... Nos a rövid történet úgy néz ki , hogy frissítette magát a Wot kliens kb 2017 12 hó környékén és azóta nem hajlandó elindulni se a Wot se a Wows . Már jelentettem a hibát 4 szer a hivatalos hibabejelentőn ,de érdemben nem foglalkoztak vele küldtek valami lerázós választ és lezárták a válaszadás lehetőségét . A teljes rendszert újratelepítettem format C vel de a hiba nem szűnt meg ...

Letöltöttem tegnap a tesztklienst és ott is ugyan ez fogadott !

Minden más program tökéletesen működik a gépen bármi egyéb gyártó játékaival lehet játszani kivéve a Wargaming .

Tud valaki segíteni abban , hogy ez a probléma megoldódjon vagy tud ajánlani olyan wargaming emailcímet ahová eltudom küldeni a logfilet és érdemben foglalkoznak a hibával ? .

Válaszokat előre is köszönöm .

Ha van a játék mappájában preferences.xml fájlod, akkor ezt a sort keresd meg benne:

<label> GRAPHICS_API </label>
<activeOption> 1 </activeOption>

Az 1-est írd át 0-ra. Ez dx11-ről átállítja dx9-re.

Ha nincs fájl, akkor csökkentett módban hálózattal kell elindítani a gépet, belépni a játékba és ott átrakni dx9-re.

Ha ez nem működik, akkor vissza mindent és reménykedni a következő patchben.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Norbee82

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.303 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.