Technikai problémák

Több
6 éve 2 hónapja #50955 Írta: Scrin
Scrin válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Sziasztok, Felraktam a játékot, és sajnos recseg vagy serceg a hang win 10 64 bit Creative Xfi elite pro.
Amikor bejön a játék akkor jó, de amint a menüben van már serceg, ha épp ott nem akkor meg akkor kezdi ha elkezdődik a csata és rá közelítve lövök. Alapjáraton nem csinál ilyet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50983 Írta: Hungarianreality
Hungarianreality válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Scrin írta: Sziasztok, Felraktam a játékot, és sajnos recseg vagy serceg a hang win 10 64 bit Creative Xfi elite pro.
Amikor bejön a játék akkor jó, de amint a menüben van már serceg, ha épp ott nem akkor meg akkor kezdi ha elkezdődik a csata és rá közelítve lövök. Alapjáraton nem csinál ilyet.


Ha tudod állítsd vissza a mintavételt kevesebb Khz-re a mostani értéknél és indítsd újra a játékot .
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50984 Írta: Scrin
Scrin válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Sajnos semmi változás, a leggyengébbre raktam.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51062 Írta: moszkito82
moszkito82 válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Sziasztok.

Van egy olyan problémám, hogy videokártya csere lett a gépemben.. Én okos megakartam nézni mit bír a kártya felhúztam mindent maxra... Azóta kifagy a játék indításánál...
A játékot próbáltam csökkentett módban indítva visszaállítva megoldani de úgy sem indul el..

Van ötlet, hogy hogyan tudom visszaállítani alapra a konfigurációt?

előre is köszönöm a válaszokat..
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja moszkito82 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51065 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Technikai problémák

moszkito82 írta: Sziasztok.

Van egy olyan problémám, hogy videokártya csere lett a gépemben.. Én okos megakartam nézni mit bír a kártya felhúztam mindent maxra... Azóta kifagy a játék indításánál...
A játékot próbáltam csökkentett módban indítva visszaállítva megoldani de úgy sem indul el..

Van ötlet, hogy hogyan tudom visszaállítani alapra a konfigurációt?

előre is köszönöm a válaszokat..

Videókártyát húztad fel vagy a játékbeállításokat maxra?
Videókártya esetén töröld a programot, amivel felhúztad vagy állítsd vissza alapértelmezettre.
Játék esetén a főkönyvtárban a preferences.xml fájlt töröld.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51162 Írta: Hungarianreality
Hungarianreality válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Scrin írta: Sajnos semmi változás, a leggyengébbre raktam.


A játék beállításokban gondoltam , ha jól emlékszek ott is lehet a hangminőségén váltani ... Ha nem használ tedd fel újra a hangkártya driverét .

Még mikor régebben elindult nálam a játék akkor szokott hanggal pár másodpercig probléma lenni ha több program is futott egy időben a háttérben .. pl játszottam és ment egy torrent letöltés ... és ilyenkor túlterhelődött a gép pár másodpercre néha . Nálam egy I7 es procival szerelt gép van és ez is belassul ha futott más program is a háttérben ... Szóval próbáld úgy hogy csak a játékot futtatod és feladatkezelőben állítsd le az összes olyan programot ami nem kell ! Ha így sem oldódik meg akkor ott a visszajelzés küldése gomb nyomj rá és küld el a hibát .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.276 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.