Technikai problémák

Több
5 éve 2 hónapja #57857 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Ghostsaker írta: Érdekes felvetés a vásárolt account...

viszont az nem volt anno furcsa nekik, hogy régebben (anno WoT kezdetén) még írországi IP-ről tolt, mikor hazajött hosszabb időre, akkor magyarról, majd WoWs kijöttekor ismét írországi, majd angliai és magyar IP címekről loggolt....nekem nem áll össze a logika akkor....
Valamint tavaly decemberben halt be a laptopja, totál újrarakás és januárban kapta vissza, addig másik laptopról, jah, tavaly februárban meg költöztek város egyik végéből a másikba, de akkor nem volt ilyen gond....

Ha ennyi mindene változott, akkor megértem, hogy feltűnt a WG-nek a változás...
Akkor az előzményeket felsorolva nem ártana írni a Supportnak. (Könnyen javaslok: Kibicnek semmi sem drága...) Ha én lennék a Support, akkor engem a régebbi (WG fizetéses) bankszámla kivonat talán meggyőzne. Mondjuk, az is igaz, hogy ha már ki pc-ztek, (Bekerültél a account vásárlós kosárba.) akkor nehezen akarják belátni az ellenkezőjét.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57858 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Értem mit írsz, de a support anno, mikor "költözgetett" semmit nem írt, minden okés volt, sőt, volt olyan, mikor itthon volt, hogy leteszteltük, mi történik, ha játszik és én lépek be az ő azonosítójával. azon kívül, hogy kivágta őt a bejelentkező képernyőre, én meg beléptem nála, semmi gáz nem volt, semmi support-os érdeklődés.

Elméletben 2017-ig vissza tudja nézni a vásárlásaidat, de az átutalásoknál (vásárlásoknál) ugyanaz a számlatulajdonos név szerepel 8lehet bank változott, de a név nem...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57859 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Ghostsaker írta: Értem mit írsz, de a support anno, mikor "költözgetett" semmit nem írt, minden okés volt, sőt, volt olyan, mikor itthon volt, hogy leteszteltük, mi történik, ha játszik és én lépek be az ő azonosítójával. azon kívül, hogy kivágta őt a bejelentkező képernyőre, én meg beléptem nála, semmi gáz nem volt, semmi support-os érdeklődés.

Elméletben 2017-ig vissza tudja nézni a vásárlásaidat, de az átutalásoknál (vásárlásoknál) ugyanaz a számlatulajdonos név szerepel 8lehet bank változott, de a név nem...)

Nagyon sajnálnám, ha Don Titit kiraknák a játékból, de nincs több ötletem.

Azért lehet, hogy ez nem volt jó ötlet: "mi történik, ha játszik és én lépek be az ő azonosítójával", mert a WG az ilyeneket megjegyzi! Csak most borult a bili. (Az ilyen gyanús dolgok felkerülnek egy listára. {Ezeket nem felejti a WG.} Az kiosztják Supportoknak. Mire ránéz a Support az accountra fél év is eltelhet.)
Remélem valahogy rendeződik a dolog, mert ez sem a tulajnak, Don Titinek, sem a WG-nek nem jó.

Fényképek: Bár itt a WOWS.hu-n nem láttam Don Titit, máshol másvalakinek nem "villogot" (mutatott fényképet {print Screen-t}). Netán nem került bele a TÖGY-be. Vagy máshonnan nem lehet mentett képe, replay, egyebek?
Amikor jelentkezett/tanult a Klánba nem kértetek/néztetek replay-t?
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57869 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Ő és a replay... három különböző dolog.
Mentett képei sztem vannak, még talán nálam is átküldve.

Amikor meg teszteltük ezt a belépést akkor meg amolyan "retro-s LAN-Party" jelleggel tartózkodtunk 4-en egy helyiségben egy rooter-rel...

Egyébként fejlemény: mivel Crysantos a Senior Community Manager épp szabiját tölti, így MrConway-t elértem és azt mondta, hogy rászólt a tech supportra, hogy legyenek figyelmesebbek az ügyében és átnézik újra, amihez újra kell nyitni a "ticket"-et. Meglátjuk ebből mi lesz...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57874 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Na újabb fejlemény:

Miután kiderült, hogy DonTiti is írt egy "kicsit enyhén részletes account leírást" a Wargaming-nek - talált valami főbb címet - a következő levelet kapta vissza:

Update to your ticket
Hello,,
Hello Commander,

We would like to inform you that we have created a follow-up on your ticket 117305272.

During our regular Quality Assurance process, we discovered that the account ownership process was not handled properly on our side. We are deeply sorry for this mistake, and we ask you to accept our apologies.

The detailed information you have shared with us confirms that you are the owner of the account DonTiti. As you know, your account is still locked for security reasons, in order to avoid further damage. We will be happy to unlock your account as soon as you provide us with a new email address you want to link to your account.

In addition, we will, of course, have a surprise for you as compensation as soon as you had your account back.

Thank you again for your understanding.

We hope to hear from you soon.

Kind regards,

Can EGELİ - Wargaming support

Szóval a jó dolog, hogy egy hetes hercehurca után - nem hagytuk magunkat :whistle: - visszakapja az account-ját egy új e-mail címért. :woohoo:

Egyébként mindenkinek köszönjük az észrevételeket, ezek után jobban fog figyelni a részletekre és a biztonságra.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Ghostsaker által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57875 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Technikai problémák
De legalább jól végződik a dolog!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.261 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.