Klános Beszélgető

Több
7 éve 3 hónapja #33617 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Nagy klán topik

Fujipapa írta: Szeretnék érdeklődni, hogy van e valami működési probléma a HNF Klánnal mert nálam azt jelzi, hogy nem vagyok tag és igazából semmilyen Klános felületet nem tudok elérni....

Esetleg ez így van?!
Vagy hogy is van??! :huh:

szerk: Közben megjött a válasz is a nagy kérdésre! "Nem voltam aktív ts-n":blush: Ezért jól ki lettem rúgva!

(Itt szeretném megjegyezni, hogy soha életemben nem használtam a ts-t.Talán azért maradtak ki fontos információk a Klán életéről!) :sick:

No comment



Minden tisztelettel megjegyezném, hogy nem csak a ts nem használata miatt váltunk meg tőled, hanem a klán chat-t sem használtad soha, még csak arra sem , hogy Sziasztok vagy Üdv vagy kapjátok be....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33635 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
Mielőtt mindenki leharapja a fejem, engedjetek meg pár sort.

Megalakult a WoWsHU, kötöttségek nélkül.
Majd idővel igény lett rá hogy aktívabb csapatjátékot folytasson a klán.
(Klánban azért vagyunk hogy együtt játszunk, szakaszban és csapatban de ehhez(főleg a utóbbihoz) véleményem szerint kell a TS is.)

Ezután mivel max létszámon volt a klán elkezdtünk megválni néhány klán tagtól hogy helyet biztosítsunk olyan játékosoknak akik szeretnének aktív csapatjátékban részt venni.
Ez viszont köztudott volt (klán chat, TS) sajnos aki nem olvasta(ill nem használta a TS-t) az nem értesült róla és a esetleges távozásakor joggal merült fel benne hogy miért lett kirakva a klánból.

A távozók kapcsán rosszul kezeltem a dolgot ill nem megfelelő döntést hoztam vezetőként.
Gyarló ember vagyok én is, hibáztam, hibázhatok és valószínűleg fogok is de a hibákból tanul az ember.
Lehet rám haragudni, de nagyon remélem hogy a magyar WoWs kapitányok közösségét nem a harag és a széthúzás fogja jellemezni.
Ennek megfelelően a mai napon érdemlegesen el lesz rendezve ez a dolog, hogy a továbbiakban ebből ne legyen probléma, ne forduljon elő az a kérdés hogy "kirúgtak, de miért ?"
Valamint e sorokat olvasva is elkerüljük a kellemetlenségeket.

Egy apró megjegyzés, bármikor rám lehet írni a játékban és nem csak akkor amikor probléma van.

A HNF (ex WoWsHU) klán aktív csapatjátékra épít és ennek megfelelően maradnak a jelenlegi tagok ill veszünk fel új játékosokat a klánba.

(aki haragszik rám az a játékban megtalál és max elsüllyeszti a hajóm egy csatában de utána remélem békejobbot nyújtunk egymásnak ;) )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33637 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
ha majd ugy adódik hogy mi is megtelünk ídövel,, akkor gyakorlás képpen klán-csatázhatnánk egymással,,,de te jobban tudod ez hogy megy ,,majd késöbbiekben írsz evel kapcsolatban,,üdv :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja reveszlaci által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33656 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
Ideki hol lehet klánokra rákeresni, létszám stb...? :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33657 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
forum ,kategoriák,klán topic gondolom,de csak akkor ha leírjuk magunkrol ;)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja reveszlaci által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33662 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
Én a Wot-ban jártam így, hogy kiraktak, mert kellett a hely...nem hőbörögtem miatta. Mondjuk a TS-el az a baj, hogy ha nincs egy saját "kvázi" számítógép szobád, akkor este 8-9 körül had ne zavarjam már a TS-es beszélgetéseimmel az egész családot. Annó elnézőek voltak velem egy ideig, hogy javarészt hallgatni tudtam az eseményeket, tehát a taktikai utasításokat hallottam stb..csak én nem nagyon dumáltam az előbb említett okok miatt. Egyébként ez az egy dolog ami kicsit visszatart a klánozástól, bár pár hónap múlva lesz egy külön szobám ahol nem fogok zavarni másokat. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.293 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.