Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Több
6 éve 8 hónapja #42586 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Egyelőre levettem a napirendről, töprengek még rajra piczinyt, nem sürgős itt semmi. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42592 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
na ezért (is) érdemes szakaszozni, kösz srácok, a winrate-m kicsit javult. :)

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Doktoruur, llw99, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42605 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Doktoruur írta: Szép széria volt, grat! Szegény Lacinak csak én nem hozok szerencsét úgy látom.... :sick: :)

Zárójelben: lassan újra rendelek. :woohoo: :lol:


Épp ideje lenne már Doktoruur,hogy "visszatold a ladikjaidat" a WOWS vizeire... :)

Nem te nem hozol bárkinek is szerencsét, csak a nagy Wargaming dönti el,hogy aktuálisan kit rak szerencsés és szerencsétlen "vonalra", igaz lehet rajta kicsit alakítani,de ha eldöntötte a magasságos WG akkor úgy is lesz... :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42765 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Bár finoman szólva a klánban (klubban) nem én vagyok a kraken, csak eszembe jutott, hogy nem faragunk logót?
Talán később zászló formájában lehet vele menőzni. Vagy ki van zárva , mert nem tudom... :side:









U.i.: természetesen nem az én képeim. De majd reszelek valami egyszerűbbet. :)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42766 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Rallyefan81 írta: Bár finoman szólva a klánban (klubban) nem én vagyok a kraken, csak eszembe jutott, hogy nem faragunk logót?
Talán később zászló formájában lehet vele menőzni. Vagy ki van zárva , mert nem tudom... :side:









U.i.: természetesen nem az én képeim. De majd reszelek valami egyszerűbbet. :)


Az utolsó kimondottan tetszik. :cheer: A szakaszozásokra emlékeztet, amikor elhangzik az a bizonyos szisszenés, vagy az a mondat, hogy: "Kimegyek a hűtőhöz." "Csak egy pillanat, hozok egy sört. De lehet indítani." És még sorolhatnám... :woohoo: :cheer:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, llw99, BigaC, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42768 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Nos, igen. A rumos, sörös, boros üveget mindenképpen alapmotívumnak gondoltam... :whistle: :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.292 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.