Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Több
6 éve 8 hónapja #42856 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

leopardusz írta: Ne sör legyen az irás... hogy néz ki, a meleg déli tengereken sört inni, elgondolod h milyen sör lehet az :woohoo: ? Na de lehetne pl RUM B)


Nekem még a legkisebb hajómon is van jó nagy hűtő! :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42857 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Leo, ezek nem 18-19. századi "fateknők"! :P

Mellesleg attól függ, hol van a bázisod. ,Valamint a melegben jobb a sör..... :whistle:
Várom mások véleményét is!
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42858 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Akkor is a rum stilusosabb, jobban illik a tengerek uraihoz B) A sör az csak afféle szárazföldi német ital :P
Mondanám azt is h legyen vmi magyaros, pl szilvapálinka csak az nem fér ki a zászlóra :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42859 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Nálam már megvan az optimális verzió, remélem, hamarosan Rallye kiteszi. :)

A rum önmagában nem rossz ötlet, kalózemlékeink ködéből gyakorta elő-előlép, de grafikailag nehezen megoldható, a palackja nem annyira jellegzetes, mint más itókáké - legalábbis ami az én Portorico60-on edződött emlékezetemből mára még megmaradt... :whistle:

A rummal a másik gondom, hogy az az angol fateknőkre jellemző ital... Nem vitatom, hogy volt idő, amikor Britannia uralkodott a hullámok felett, de ez nem az az idő. :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42861 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Ok ok, ezért emlitettem én is a szilvapálinkát :silly: ...
Na de akkor haditengerészeink dokumentáltan mit ittak a XIX.-XX.ik században? Biztos h sört? :silly:

szerk. ok ok , akkor az utolsó agymenés :P , legyen ugye az irás tengerhez kötődő, legyen magyaros, s jólhangzó is, pl HAZAI RUM B) :P hmm? :lol:


szerk2. beléptem :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42862 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Leopardusz te miért nem lépsz be hozzánk?Más:ugyan vállaltam a facobook oldal készítését,de hamarosan sok munkám lesz,így nem valószínű hogy tudnám csinálni.Így át adom a feladatot másnak,akinek több ideje van,vagy lesz.Nem nagy kaland egy csoportot létre hozni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.296 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.