Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Több
6 éve 8 hónapja #42911 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Annyi itt a kapitány, hogy Atlanti-óceánt lehet velük rekeszteni, fedélzetpucoló matrózt meg nagyítóval sem találok a kikötői kocsmákban... Nem kapacitállak, a dolgaidat Te tudod, ha nem akarsz, nem találsz ide, a klánunk továbbra sem toboroz, az nem a mi stílusunk, mint ahogy a gyakorlók és a TS-használat és a többi, más helyeken - nagyon helyesen! - alap dolog sem... csak megjegyzem, csendben s halkan, hogy már csak hat helyünk van... :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42912 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Csisz.hu írta: Köszi,de az én eredményeim a béka segge alatt vannak a klánotokban még fedélzetpucoló al matróznak sem lennék jó.Talán mert nem raktam bele 1 fillért se a játékba.Elég ha magamat idegesitem vele.


Nem hiszem, hogy bárki is foglalkozna statisztikával kicsiny kis közösségünkben. A magamét sem nézem, nemhogy másét. :) De ahogy Szete bátyó is mondta, az ajtó nyitva áll, amíg van hely. Persze nem akarja senki tukmálni a dolgokat. :)

Más: megnéztem a képeket, baromira tetszik mindkettő Rallye, grat! :cheer: Fosbook csoport akkor már van? Nem nagyon vagyok fent, de ha majd be lehet lépni, akkor sikítsatok. :woohoo:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42913 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Doki, Wotinfo.hu oldalon küldtem üzenetet. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42916 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Csisz.hu írta: Köszi,de az én eredményeim a béka segge alatt vannak a klánotokban még fedélzetpucoló al matróznak sem lennék jó.Talán mert nem raktam bele 1 fillért se a játékba.Elég ha magamat idegesitem vele.

Gyere Csisz!!Mi már találkoztunk párszor,ott Angyal_Bandi a művész nevem... :) :) Ez a klán nem a statról és a winrate-ról szól...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja James Onedin által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42918 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Csisz! Ha ez a klán (kocsma? :whistle: ) a statisztikáról szólna, akkor engem az árbócra se kötnének fel... :woohoo:


Doktorbácsi! Köszönönjük! Szete bátyámmal folyamatos konzultáció eredménye!
- "Ellentengernagy úr , kérek engedélyt az ötletem bemutatására!
- Jöjjön matróz , lássuk! Ahm, szép, de ezen mikor dolgozott? Fedélzetpucolás helyett???!!!
-Áá, nnnnem , kantin helyett, uram!
-Matróz, maga teljesen hülye????Veszünk fel maga mellé suvickolóst! Pl. Leot...
Leléphet!"

A végéreLeo csak kisírta a hordót pucolás közben.... :P

A Facsebúk oldal felkereshető! ;)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, Szete58, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #42923 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Esküszöm h hordó szó el nem hagyta a számat... :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.292 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.