Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Steel Ocean

Több
8 éve 5 hónapja #10081 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Az új családtag. :) Természetesen német vas, remek löveggel (már alapon is)! :P
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #10083 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Szépen haladsz.

Én először mindenfélét kipróbáltam, utána eladogattam őket. Később vettem egy komplett japán flottát, de valahogy nem esett kézre egyik másik hajó. Eladtam az összeset, majd vettem egy USA flottát. Sajnos abból meg csapnivalóan rosszul ment a tengeralattjáró, így azt is eladtam, vissza vettem a német tengeralattjárót. Mindenből van egy Level IV-s hajó, kivéve a romboló, mert abból aránylag könnyen meglett a Level V.

Sajnos elég kicsi a játékos létszám, így lassan haladok én is.

Nagyon érdekes a CV vonal. Eleinte nagyon nem ment, de rá kell érezni. Igazi tengeralattjáró gyilkos. E mellett nagyon jó a romboló és a cirkáló ág is. Sajnos a tengeralattjáró egyenlőre még nem találja nálam a helyét, vagyis nem tudok vele megfelelő teljesítményt nyújtani, pedig lehet vele nagyon is menni. Látom, mit művelnek vele csatában. Két tengeralattjáró szanaszét ****tja a fél ellenséges flottát és nem bírnak velük.
Az egyik a csata végén benyögi, hogy ilyen hajón (U-boot) szolgált a nagyapja is. Nem aratott vele osztatlan sikert az ellenség soraiban.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #10085 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Steel Ocean

Trucker39 írta: Az egyik a csata végén benyögi, hogy ilyen hajón (U-boot) szolgált a nagyapja is. Nem aratott vele osztatlan sikert az ellenség soraiban.


Az egyik New York-i iskolában a tanárnő a D-Day történetét ecseteli lelkesen... a végén megkérdezi az őt csillogó szemmel hallgató gyerekeket:
- Valamelyőtök rokona harcolt ott, azon a napon?
Az egyik gyerek lelkesen jelentkezik:
- Tanárnő, az én nagyapám ott harcolt, az Omaha partszakaszon.
- És melyik hadosztályban szolgált? Az 1.-ben vagy a 29-eseknél?
- Egyikben sem, tanárnő kérem, a géppuskalőszert adagolta az egyik part menti bunkerben...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #10088 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Steel Ocean

Trucker39 írta: Szépen haladsz.

Én először mindenfélét kipróbáltam, utána eladogattam őket. Később vettem egy komplett japán flottát, de valahogy nem esett kézre egyik másik hajó. Eladtam az összeset, majd vettem egy USA flottát. Sajnos abból meg csapnivalóan rosszul ment a tengeralattjáró, így azt is eladtam, vissza vettem a német tengeralattjárót. Mindenből van egy Level IV-s hajó, kivéve a romboló, mert abból aránylag könnyen meglett a Level V.

Sajnos elég kicsi a játékos létszám, így lassan haladok én is.

Nagyon érdekes a CV vonal. Eleinte nagyon nem ment, de rá kell érezni. Igazi tengeralattjáró gyilkos. E mellett nagyon jó a romboló és a cirkáló ág is. Sajnos a tengeralattjáró egyenlőre még nem találja nálam a helyét, vagyis nem tudok vele megfelelő teljesítményt nyújtani, pedig lehet vele nagyon is menni. Látom, mit művelnek vele csatában. Két tengeralattjáró szanaszét ****tja a fél ellenséges flottát és nem bírnak velük.
Az egyik a csata végén benyögi, hogy ilyen hajón (U-boot) szolgált a nagyapja is. Nem aratott vele osztatlan sikert az ellenség soraiban.


Én is így voltam vele, de a DD-ket nem szeretem (csak másodlagossal írtani őket HE lőszerrel :evil: ), a tengeralattjárókat imádom, de nagyon nem megy velük.

A német és a japán cirkálókat nyomom még. Mindkettő T4-es most. A furura még nem éreztem rá, de elég nehéz is vele játszani. De nem adom fel! :) A német cirkáló ág nem rossz, de az igazi élvezetet a csatahajók adják. Látszik is, hogy az halad. A német ágon most lett meg a T6-os, a japánnál lassan jön a T5 (bár ezt kedvelem a legkevésbé...). Az amcsit meg nem rég kezdtem el. Ha jól emlékszem az most lett T4-es. Az nem rossz. De a német... IMÁDOM! :woohoo:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10205 Írta: Carlson777
Carlson777 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Első csata a játékkal:)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10206 Írta: Dagoneck
Dagoneck válaszolt a következő témában: Steel Ocean
NEm szeretem a tengokat, de ez jol sikerult.

Melléklet:


Melléklet:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.245 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.