Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Steel Ocean

Több
8 éve 4 hónapja #10207 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Gratula mind a kettőtök eredményéhez!
Nagyon jól megfér az a hajó osztály is a játékban, mint ahogyan már korábban írtam róla. Fél szemét mindenki rajtuk tartja. Nem gyorsak, de ahová oda érnek, onnan a nagyobb hajók elkotródnak. Rombolóknak meg a csata szinte teljes idejére elfoglaltságot adnak. Akkor igazán hatékony fegyver, ha folyamatosan távolról figyeli a mozgását egy-két csatahajó és cirkáló. Ha bajba kerül és megpróbál fölötte leparkolni egy romboló, azt minél hamarabb el kell intézniük. Utána mehet a móka tovább. Egyszer három csatahajó között bukkantam fel (elfogyott a levegő), pánikszerű forgolódás meg lövöldözés kezdődött, pedig nem is bántottam senkit. Igaz, a kísérő csatahajók szétszedték őket pár sorozattal. A végeredmény szép spot damage volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10217 Írta: Carlson777
Carlson777 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Kösz!
Később mentem egyet a tengeralattjáróval. Egész jó volt, egyszer csak felderítettem egy ellenséges tier 3-as teng.járót. Elkezdtem üldözni és el is süllyesztettem. Igaz ,vesztettünk de jó poén volt ahogy mentem utána a víz alatt :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10237 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Grat nektek! :) Mi a helyzet arra? Végre van már netem, így kihajózhatok. :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10244 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Mi lehet az a VPN? Több helyen is hivatkoznak rá a fórumban olyan esetekben, ahol túl magas Ping-l találkozik a játékos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10246 Írta: sandorati
sandorati válaszolt a következő témában: Steel Ocean

Trucker39 írta: Mi lehet az a VPN? Több helyen is hivatkoznak rá a fórumban olyan esetekben, ahol túl magas Ping-l találkozik a játékos.


Virtual Private Network ;)
Gyakorlatilag a "távoli asztali kapcsolat" jóval nagyobb ikertestvére.

Gondolom ez úgy zajlik - ha a fórumon van szó róla - hogy az otthoni gép VPN-el kapcsolódik egy olyan gépre, amelyiken fut a WoWs.
Pl. ha az én otthoni gépem túl kicsi a játék futtatásához, akkor egy ilyen VPN-el kapcsolódok egy brutál munkahelyi (mondjuk) szerverhez, ( de persze lehet egy sima kliens is), és játszom.
Ez esetben van jelen a VPN. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10248 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Ez nekem elég bonyolultan hangzik első (és második) olvasatra is.

Ha jól értem, akkor valahol kellene egy olyan számítógép, ami "közelebb" van a szerverhez és azon kevésbé laggolna a játék. Viszont akkor nem értem, hogy az én kliens gépem még mindig ugyanolyan messze lenne. Vagy inkább úgy kellene - elnézést, nem értek ehhez a területhez - elképzelnem, hogy valahol "félúton" lenne a játék futtatásáért felelős gép és csak onnan mérné az én gépem távolságát.

Ha erről tud valaki részletesebben, gyakorlatiasabban, illetve hogyan is lehet felhasználni, szívesen olvasnék róla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.276 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.