Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]

Több
8 éve 2 hónapja #13832 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]
nem muszáj nerfelni a DD-ket. kerüljön a torpedók darabja 5k creditbe. Rögtön nem spamolná a sok hülye. Ha mégsem venné észre, hogy mekkora minuszos meccseket megy mégis, akkor meg ugye elfogy a kredit, nincs újratöltés meccs végén, nem jönne be amíg T1-böl újra össze nem szed annyi creditet, hogy feltöltse a szaros DD-jét.

Én simán megcsinálnám. 5k credit/torpedó, egy lövésre 3-4-et kilö, annyit kell tölteni mindenképp, az 15-20k.
6-ot se lőne az okosabbja, mert a nyertes meccs végén is örülne ha lenne bevétele. :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13833 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]
Nem feltétlen az árat kéne növelni. Ha már nem korlátozzák a számukat, a töltésidő is nőhet (érdekes, hogy a hajóágyúknál a valósághoz közeli értékek vannak, míg torpedóknál az az 1-2 perc is kicsit optimista feltételezés :) ). Ha a BB-knél és a magasabb tierű CA-knál meg kell gondolni, mikor és kire lősz, mert utána hosszabb töltésidő következik, addig a rombolók csak eregetik a torpedókat.
A hordozókat szidom én is időnként, de szoktam és szeretek velük játszani, bár ebben a játékban ez az osztály is kicsit alul lett méretezve (csatánként max. 1-et engednék be, így lehetne korrigálni az erősségüket)
Más téma, a BB-knél ha spotter helyett katapult vadász teszek, az ér valamit? Ma Nagato-nál azt raktam rá, jött egy torpedó vető század, ki is jelöltem a légvédelemnek és a vadászt is felküldtem, de semmi hatás, se lelőtt gép és a torpedóit is szép párhuzamosan, szorosan egymás mellett dobta le (fordított esetben ha van a célpont BB közelében cirkáló, olyan széles legyezőben dobja le a torpedókat...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13851 Írta: stevedoki
stevedoki válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]
Szerintem, ha egyszer emelnek is a torpedók árain/töltésidőn, azt úgy fogják tenni, hogy cserébe 100 csomóval fog hasítani. A torpedó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13852 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]
Kicsit kutakodtam a torpedó töltési időben, röviden összefoglalva "gyorsan a japán rombolókon, lassan minden máson" elv működött. A japán Hatsuharun és utána olyan gépesített rendszer volt a hajókon, ahol a legjobb töltési idő 3-4 perc volt, a többi típuson akár 20-30 (!) perc. Kevésbé modern rombolókon olyan nehézkes volt, hogy akár 1 órát is igénybe vett. Ugyanakkor a japán rombolókon az extra gépesítés állítólag stabilitási problémákat okozott (valamit valamiért).
Cirkálókon viszont általában több újratöltésre is elegendő készlet és megfelelő gépesítés is volt az újratöltéshez, szintén főleg japán hajókon.
Egyébként az sincs modellezve a játékban, hogy a torpedónál nagyobb hatótávhoz alacsonyabb sebesség tartozott többnyire, voltak különböző profilok. Szóval kevesebb lenne a 10km-es torpedó spam, ha azok már csak 39-40 csomó körül haladnának.

Érdekes doksik:
www.fischer-tropsch.org/primary_document...ports/USNTMJ_toc.htm
A következő felhasználók mondtak köszönetet: AtuqShaman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13856 Írta: stevedoki
stevedoki válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]
Tier 7-es amcsi romboló torpedó szettje ilyen. A 10km-es változat lényegesen lassabb. Szerintem nem is érte meg kifejleszteni. Pont gondolkodom a visszafejlesztésen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13859 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]

tyer82 írta: Nem feltétlen az árat kéne növelni. Ha már nem korlátozzák a számukat, a töltésidő is nőhet (érdekes, hogy a hajóágyúknál a valósághoz közeli értékek vannak, míg torpedóknál az az 1-2 perc is kicsit optimista feltételezés :) ). Ha a BB-knél és a magasabb tierű CA-knál meg kell gondolni, mikor és kire lősz, mert utána hosszabb töltésidő következik, addig a rombolók csak eregetik a torpedókat.


ez jogos, szerintem a csatahajóknak kellene nagyjából 10 lőszer ágyúnként, a cirkálóknak kisebb a kalibere, ők kapjanak 15-t...

meg cseréljék le 2-300 lövésenként az ágyúcsöveket, a nagyok sokkal többet nem bírtak, oda lehetne valami extrát, mondjuk 20 meccsenként csatahajónál
tiertől függően fél-1 milla extra kredit vagy ilyesmi...

leesett az valakinek, hogy egy Shimikaze 19,5 milla credit, egy Yamato meg 20,6 milla ? ha ugyanannyi pénzben, ha ugyanannyi xp-ben, akkor miért ne tudja ugyanazt harci erőben is ?
egyáltalán, tudja ugyanazt ? statisztikával is foglalkoztok, vagy csak érzés alapján ? :D

ha Iowa 26,4 másodpercenként lő 9-t, a Kagero meg 120 másodpercenként 8 torpedót tud, ha a Montana szintén 26,4 másodpercenként tudja a 12 lövést, Shimikaze meg 15-t tud 150 másodpercenként, akkor elolvassátok néha mekkora hülyeséget írtok, vagy csak írjátok megszokásbol ?

játszotok a tier4 rombolóitokkal, ami tényleg 30-40 másodpercenként lő, mondjuk bele is hal mert csak közelről ez lényegtelen ugye, aztán kigondoltok egy kis elméletet, ami nem baj, még az se nagy baj ha hülyeség, egyedül akkor lesz belőle számomra egy pici probléma, ha folyamatosan ezen rágódtok, ujra meg ujra megoldást próbáltok találni egy nem létező problémára...

Yamato átlagsebzése, 86k.
Montana, 73k
Zao 68k
Shima 56k
Hindenburg 56k
Des Moines 55k
Gearing 47k
Khabarovsk 45k

no lám csak, a Shimikaze lényegében annyit tud, mint a gyengébb cirkálók sebzésre, no lám csak, és lejjebb ?

Iowa 60k, - ez a jobbik
Kagero 40k - ez a legjobb - legalabbis legmagasabb sebzesu, es ugye o dolgozik alapvetoen torpedoval...

Fuso 49k
Mexiko 44k
legdurvább "torpedo spemmer" a szintjen a Mutsuki, 24k.

a gyilkos torpedo spam sajnos valos, mindenki láthatja az adatokon, hogy nincs mese, azonnali nerfet kell kiáltsunk, a Mutsuki ugyan még nem tudja lelőni a Fuso 50%-t meccsenként, de egy Shimikaze, az odatesz, az brutálisan legyilkol a 100k- hp-s csatahajókból közel 60%-t, átlagosan.
rettenetes, tényleg...

vagy az a gond, ha jó játékos jön, és lealáz ?
nézzuk csak a Shimaval, top 5%, sebez 85k-t!!!!
5,1 kill meccsenként, átlagosan, baszki, tényleg muszáj nerfhammer, de izibe...
csak a rend kedvéért azért, Yamatoval top 5% 124k átlagsebzés, 5,93 átlag kill...

el kell sajnos keserítsek mindenkit, hiába nerfelnétek xarrá a rombolókat, egy jó játékosnak tokmindegy mivel gyalázza le az átlagost, az gyalázat lesz igy is, meg ugy is...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.332 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.