Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #13879 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]
Nos az 1v1-et hagyuk mert ott nagyon kiegyenlitetlenek a feltételek.De megnéztem az átlag sebzée alapján a sokat emlegetett Shimakaze csak a 12-edik elöte van 5 hordozo 4 csatahajó és 2 cirkálo.Akövetkezö rombolo a sorban 8 helyel lentebb van.Szerintem ez eleget mond arrol kell-e a DD-ket nerfelni,és ha kell mihez képest.Az meg engem is kiborit ha az oroszz rombolo agyukkal szará lö egy csatahajot.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #13884 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]

vcsaba1968 írta: Nos az 1v1-et hagyuk mert ott nagyon kiegyenlitetlenek a feltételek.De megnéztem az átlag sebzée alapján a sokat emlegetett Shimakaze csak a 12-edik elöte van 5 hordozo 4 csatahajó és 2 cirkálo.Akövetkezö rombolo a sorban 8 helyel lentebb van.Szerintem ez eleget mond arrol kell-e a DD-ket nerfelni,és ha kell mihez képest.Az meg engem is kiborit ha az oroszz rombolo agyukkal szará lö egy csatahajot.


De ne az átlagsebzést nézzük már. Az egy baromság. Én pl a Nagatoval nem hoztam az átlagot. Akkor most szar csatahajós vagyok? Vagy másik példa. A Nyikoláj átlagára 18k-t verek! Akkor én vagy a zseni? Ez sem igaz. Az a hajó kézre áll, másnak nem.

Ahogy fentebb is írtam: ez 1 statisztika a sokból. Fent írtam egy másikat, ami meg pont az ellenkezőjét mutatja. Akkor most hogy van ez?

És még pár dolog. A DD-nek beépített aim van. A DD minden hajóra azt a torpedót lövi ki, nem kell váltania és vesztenie 35mp-et. A BB ha nincs ideje váltani, akkor AP-val lövi a DD-t, amivel nem öli meg! Még akkor sem, ha a gránátok 75%-a talál! Ami lehetetlen ugye..... Ellenben én benyelem a torpedók 25%-át és gyakorlatilag halott vagyok.

A legnagyobb probléma az, hogy a BB-ket folyamatosan nerfelik. Egyfolytában. Ellenben a DD-k buffokat kaptak. És a következőnél is ez lesz. Sőt! Ott a cirkálókat is nerfelik. Na itt kezdődnek a bajok.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Doktoruur által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13888 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]
A kapitányi másodlagos fegyvereket érintő skill-re gondolsz? Az nagy kicseszés, gyakorlatilag a rombolókon kívűl érint minden mást (a csatahajók nagy részén 140-150 mm-es a komolyabb másodlagos fegyverzet).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13889 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]

Doktoruur írta: Ne haragudj vonKurz, de baromira nem jól közelíted meg a statisztikákat. A statisztika nem akkor helyes, ha kiragadsz 1 dolgot és CSAK azt elemzed. :lol:

Igen! Jól látható, hogy ha a Shimakaze 1 salvoval csak 25%-os találatot ér el, akkor bizony a Yamato és a Montana kivételével MINDEN HAJÓ MEGHAL!


azt elemeztem, hogy átlagosan mit tud egy romboló, és mit tud egy csatahajó.
én nem azzal foglalkoztam, hogy néha, ha dupla nullát dob a százas kockán, akkor mi van. lőtem én már Maussal 10k-t :D meg itt wowsban 8 hajót egy meccsen.
és az bizonyít valamit azon fellul, hogy agyatlan zombik voltak az ellenfelek ?:)

ha a Yamatodat megtámadja 2 bármilyen tizes, akkor halott vagy, hozzád hasonló tudásu játékosokat feltételezve. de, a statisztika azt mondja, hogy 2 Yamato sokkal sokkal hamarabb legyilkol, mint ha a Yamatot 1 romboló támogatja, mindegy melyik. egyszerűen a csatahajó hatékonyabban öli a nagy vasakat, mint a romboló.
én értem, hogy néha a rombolóknak jo napja van, csak minden ilyen jo meccsre sokkal tobb olyan jut, amikor nincs.
és ez egy olyan állításom, amivel kapcsolatban nagyon szívesen folytatok párbeszédet minden olyan emberrel, aki életében játszott már minimum tier8 rombolóval 50+ meccset, ezzel párhuzamosan legalább ugyanennyit 8+ csatahajóval is. mert akkor van miről beszélni. szívesen átbeszélem a CV témát is mindenkivel, aki játszott már vele, de mit beszéljek azzal, aki látott egy youtube videot, meg olvasott néhány troll kommentet a témában ?

AtuqShaman írta: Van egy ajánlatom mit csinálj a statisztikáddal vonKurz...
Mondd akkor meg a magyar DOLGOZÓ embereknek, hogy a statisztikai hivatal szerint átlagosan bruttó 242ezer magyar pénzt visznek haza HAVONTA. -látod mire jó a statisztika...

Szemben ezzel a valóságban, TE nem fogod látni mit nehezményezünk, mert te rombolóval játszol. Állj neki 2 hónapig csak BB-zni, után majd visszatérünk rá meg a fröcsögésedre.
Az igazság fájni szokott.


ne haragudj, de szeretem a számokat.
a számok meg ravasz dolgok, mert az van benne, hogy másfélszer annyit mentem csatahajóval, mint rombolóval.
ha nincs sok másik accod, akkor ugy is nézhetjuk, hogy kozel annyit mentem csatahajóval, mint te összesen bármivel. a legnagyobb csatahajód hatos, 41 meccsel. nekem tier7-9 kozott van 400 meccsem csatahajóval.
amikor azt mondom, hogy tudom mit csináll a romboló, akkor azért van, mert randomban mentem már rombolóval, 8 tierben.
mikor azt mondom, hogy tudom mit csináll nagyjából egy tizes romboló, és mi az a torpedo spam, azt azért mondom, ugyan nem rombival, de azért van 970 csatám 8-10 tierben, és látom, hogy mit tudnak, látom mire jó, vagy nem jó.
de én nem azt a youtube videót látom, amit feltett a gyerek, mert minden 100 meccsbol 1 olyan, hogy fel lehet tenni, hanem azt látom, hogy általában
mit tudnak, és egy tizes hajó sokkal többet tud mint egy nyolcas, ha ez neked újdonság akkor ez van, nem fog változni...
én mikor torpedo spamrol beszéllek, akkor hangsúlyosan a 9-10 tierről beszéllek, mert tier5-n nincs torpedo spam. tier5-n kilőnek 3*2 torpedókat, és kap a romboló hozzá 900m láthatatlanságot ?
ez nem torpedo spam, mikor a Shima elengedi magát, na az spam. látod az spam.
csakhogy azt 2,5 percenként egyszer tudja maximum...

az, hogy 12-16 éves gyerekek mit tudnak, vagy nem tudnak adott hajóosztállyal teljesen lényegtelen abból a szempontból, hogy egy hajó erős, vagy nem.
de a játéktudás hiányát nem ér felróni egy hajónak se :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja #13890 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]
Nyugi nem ér anyit az egész hogy felhuzd magad :) .
Egyébkénz suerinzem pont jo mutato mert a nagy átlag teljesizményét mutatja nem a kiugroan jo vagy nem jo eredményt.Mi elvizázhatunk még ezen de nincs értelme.A WG fejlesztöi ugyis oda állitgatnak mindent ahova akarnak.Csak a prémium hajokat vegyék :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13893 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]
lesz egy pár újdonság, pl. skillek:

Manual Fire Control for Secondary Armament
Manual Fire Control for AA Armament
Survivability Expert
Torpedo Acceleration

első kettőnél ne örüljetek annyira, nem teljes irányítás - azt írja, csak kijelölni lehet célokat, bár arra ott volt a ctrl-click, szóval nem értem.
lesz Ninja Way consumable +1 instant szalvó egyes japó rombolókra.... :(
a MM külön fogja rakni a kezdőket, nem csak tiert néz (service record-ot)



egyben:
worldofwarships.eu/en/news/cbt/dev-bulletin-053/
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.258 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.