Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41742 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Örömködő
Na Bismarcknak beadta ebben a körben :) Első salvo 2 cit Nürnbergen, 2. salvo 3 cit Belfaston. A többit meg összecsipegettem. Bocsi Gaius B) Mikor a képeket csináltam akkor láttam, hogy te voltál az ellenfél :)
Tényleg ócska csapatba kerültél ez tény.





Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Hipper23 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41745 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Örömködő

Grievous írta: Na, ne ijesszétek el a yamatotól, főleg mikor egy hakuryuu 3 torpedósa, 3 bombázója rászáll az embere, saját cv meg csak sebzésre megy és nem csinál semmit :P


a szomorú igazság az, hogy Midwayen én is támadó setupot viszek.
anno Hakun vittem 4* vadászt, és azzal se tudtam megvédeni a flottát.
most már ugyan sokkal több a vadászok lőszere, de még mindig túl nagy a térkép,
nincs már olyan, mint tier5-ben, hogy majd vadász setuppal lefogom az ellenfél támadó setupos Bogue-ját, és milyen jó lesz. annyi a tartalék gép, és annyira nagy a pálya, hogy nem működik.

tier9-10 CV esetén minden hajó vigyázzon a maga fenekére, azaz 3-4 csatahajó 1-2 cirkálóval, és a mondjuk hogy 6 hajóból a 2 legtávolabbi max 10km-re.
megcseszheti a tizes CV, tényleg. nagyon nehéz lesz neki bármilyen eredményt elérni.

ha van szabad repülőm, az segíteni fog. első helyen védeni a saját rombolót, második helyen támadni/spotolni az ellenfél rombolóját, akármilyen setup van, ezekre jól elfogy a vadász, az ő vadászai is jönni fognak. ha véletlen pont sikerül, akkor nyilván elkapom a bombázóit is, ezzel időn kívül mást nem nagyon veszít, de ez zavarni fogja. nekem meg rengeteg xp meg pénz :)

de minden Yamato/Kurfurst tolja a másodlagost légvédelem helyett,aztán megy a nyávogás, hogy miért nem védem meg.
mert nem lehet, sajnos, aki szólóban hajózik, azt nem lehet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41752 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Tudom, Bogue-gyal vadász setupot használtam sokáig, csak 0 xp szinte, meg a winrate is lent volt, pedig próbáltam mindent tenni amit tudtam.

Hát na, dd-k miatt muszáj a secondaryt fejleszteni :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41770 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Örömködő
Én is vadász setuppal tolom a Bogue-ot, ha találnak közben a bombák is, akkor viszonylag kevésbé szégyenletes xp-vel zárom a csatákat, de legalább gyűjthetem a zászlókat a ClearSky-nak köszönhetően. B) Ma volt egy meccsem, 42 gépet leszedtem, majdnem a két ellen CV összes gépét :evil:
Hiába kevesebb xp, ennél a hajónál szerintem sokkal szórakoztatóbb, mint vadászok nélkül sunnyogni.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja chapo990 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41772 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Örömködő
Ezért kell a zászló:




De utána az RNG el is vette amit adott. A füstből előtűnő 10km-re lévő egyhelyben alló és teljesen az oldalát mutató Fiji-be belelövök... 6 overpen GG. Azért nem volt rossz csata.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41775 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Örömködő
Sok-sok türelem, chat ablak figyelmen kívül hagyása, néhány jó játékos segítségége és csak sikerült nyerni. Nagyon vesztésre állt pedig a dolog.





A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.392 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.