Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #41849 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Örömködő
Ja, nyomorult bejött szakaszba egy 7essel.
Én is szégyenteljes sebzéseket produkálok ezzel, nem is értem hogy sikerült ez a 200ezer. Érdekes módon, mikor rám rontott az a három ladik + még hátulról puffogtatott az a cirkáló is, ami kiszedett a legvégén, azt gondoltam végem, mint a botnak, de csak sikeült lenyomni őket. Missourit körbeúsztam, nem tudott lerammolni, szerencsére toronyforgásra képeztem a kapitányom, úgyhogy oldalba tudtam lőni közvetlen közelről, miközben szerencsétlen próbálta forgatni a tornyait :evil:

ps: látom te is odavagy a természetellenesen nagy szemű, végtelenül idegsítően "csacsogó" ázsiai leánykákért B)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41850 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Áh, csak a véletlen műve, hogy több mint 1000 sorozatot néztem meg velük B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41851 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Örömködő

Grievous írta: Áh, csak a véletlen műve, hogy több mint 1000 sorozatot néztem meg velük B)


Szentségesjóég XD Ezek a véletlenek.. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41852 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Örömködő
Ez az arpeggio of blue steel sorozat nem is volt annyira rossz, pedig én nem szeretem a mangát túlzottan.
De azért a skint nem tenném fel a játékhoz, nekem kicsit áttekinthetetlen/szokatlan. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #41853 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Örömködő
Az ARP volt a "legkomolyabb", már amennyit láttam. A vége kicsit japánosan szomorú, de ez várható volt. Gondolom a sorozat utáni filmeket is megnéztétek. Én sem vagyok ezekért annyira oda, de ha már véleményt alkotok róluk, legalább lássam előtte, miről is van szó.

Kongou-nak kellemes énekhangja van.



Felbuzdulva az előbbieken, megnéztem a Kancolle sorozatot is. Egy-két részt kivéve - curry-s rész - szintén egész jó történet. Gondolom, majd folytatják. ( Szegény "Bukki" nem pont azt az uppgrade-t kapta, amire számított ). Csak később esett le, mikor utána olvastam, hogy a "Yamato Hotel" valós dolog volt. Így a történet is kissé más világításba került. Gondolom az ameriakiak annyira nem örültek ennek a történetnek. Nagyon úgy tűnik, mintha ők lennének a gonoszok a mélyből a milliónyi hordozóval.

A HSF-ből meg azokat láttam, aminek van már készen magyar felirata. A történet alakulni látszik, bár a Harekaze "kapitányán" nem igazodom ki. Az első tisztje sokkal jobb kapitány lett volna. Ebben a sorozatban is vannak hajmeresztő dolgok. Egy biztos, az első tisztek (Graf Spee, Harekaze) ott vannak a szeren.
Másik fontos okulni való: nincs annál nagyobb katasztófa, ha egy csupa lányok irányította hajón egyszercsak elfogyik a WC papír. ;)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41855 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Örömködő
Jól esett ezt látni, pedig nem éreztem akkorának..

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.398 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.