Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42651 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Örömködő
Észrevettem, hogy akciósak a hatos prémium BB-k. Nosza, gondoltam be is szerzek egyet, de melyik legyen? Végül a francia Dunkerque mellett döntöttem és ennek az az egyszerű oka van, hogy más, mint a többi. Nem akartam egy, az átlagtól szinte semmiben sem különböző prém BB-t a kikötőmbe. Az Arizona az New Mexico, a Warspitenak nagy puskái vannak, de az van a Bayernnek is, a Mutsu az nem tetszett... na de a DunKEK? Nos, ez egy T6-os Scharnhorst. Jóval gyengébb páncéllal, de nagyobb kaliberrel és bizony majdnem megüti a 30 csomót, amivel egyedülállóan gyors T6-ban.
Nem is csatahajó ez, hanem csatacirkáló és üt, mint a veszedelem. Azonnal beleszerettem :love:






Nyolcas meccsen sem kell vele szégyenkezni, olyan 10-15k-s AP salvokat lehet vele megereszteni, hogy csak reccsen (4 Bismarc volt az ellenfélnél akkor).
Megvannak a maga gyengeségei bőven, de érezni kell és akkor nagyon működik.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Shogun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42652 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Örömködő
Nekem is tetszik.
Aki csak francia unszimpátiája miatt tartózkodik tőle, legyen erős és küzdje le: tényleg nagyon jó hajó.
Egyébként én azért is vettem meg, hogy alacsonyabb tierben gyakoroljam kicsit ezt az csak elöl ágyúkkal járó harcmodort, és most kicsit mintha az Izumo-val is jobban menne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42653 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Örömködő
Új szerzemény... :)

Már csak a Grozo hiányzik a teljes japó,német,orosz,ami 10-es romboló flottából...
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, vonKurz, Mydgard, BigaC, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42674 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Örömködő
Erre a csatára "büszke" vagyok (kínkeservesen de meglett a győzelem) :lol: :


A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33, Sith7, vonKurz, llw99, BigaC, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42676 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Örömködő

replayswows.com/replay/3626

kicsit sajnáltam a Whyme-s Yamatot, írta, hogy 220k-nál jár. másrészt viszont fehér hollónál is ritkább, amikor értelmes rombolók vannak, itt meg volt nálunk is, meg náluk is.

12 perc után, a végjátékra az induló 9 rombolóból, még 4 fordult rá, pedig volt az elején lökdösődés, 3-3 rombi egy capen :D

450-900 pontról fordult meg a meccs, nem a legjobb valaha volt rombis eredményem, de bizonyos szempontból a legizgalmasabb :)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja vonKurz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, llw99, BigaC, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42680 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Örömködő
A Fletcher szinte utolsó csatája mielőtt meglett a Gearing...hát ilyen csapattársakat kíván az ember magának mint ez a Moskva+Zao és Kagero-s... :)





A Zao+Moskva együtt volt velem 1 oldalon, eleinte elment az ellenfél (pont, foglalás, hajósüllyesztés), de lassan felülkerekedtünk rajtuk. Ott éreztem,hogy nyerhetünk,amikor sikerült 2 kör torpedó adaggal levinni az Alabama-t, befoglaltam a C pontot,persze a 2 cirkálós hathatós segítségével. Azután B pont felé menet egy elé torpedózással levinni egy Zao-t,persze a csapattársak hathatós lövései mellett, majd a B pontot foglalni egy Gearing-el harcolva,persze mögöttem a Zao+Moskva kettőssel. A Kagero-k közben elfoglalta az A pontot,amerre űztük az ellenfél utolsónak megmaradt Zao-ját. A Fletcherem és a Kagero folyamatos felderítés mellett így nem volt esélye a Zao-nak túlélnie a megmaradt csapatunk lövéseit...nagy csata volt kiemelt köszönettel a "nem ismert" , de csata után általam megdícsért Moskva+Zao+Kagero hármasnak.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.409 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.