Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
6 éve 8 hónapja #42830 Írta: 9laurus9
9laurus9 válaszolt a következő témában: Örömködő
Beúszott :)

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Mydgard, llw99, eclipse85gt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42836 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Örömködő
2 napja egyetlen BBt sem sikerult sullyeszteni. Meg jo hogy most kellen a legjobban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42855 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Örömködő
Le DunKEK :cheer: Mai első csata, ezért kicsit rágyúrtam a kapitány képzésére is :lol:











Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Rallyefan81, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42866 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Örömködő
Nálam ez az 5 csatahajó süllyesztés úgy jött össze,hogy kezdtem gyakorlóban Coop-ban Ryujo-val egy New Mex-el. Én csalásnak tartom, hogy Coop-ban is lehet ezeket a missziókat teljesíteni, még ha csak egyes részeit. Azután random csatában a T-22 vel sikerült egy Wyoming és egy Kongót levinnem. Következő random csatában az Isokaze süllyesztett egy Kawachi-t. Majd az ötödik csataható, egy Shinonome-mal sikerült egy lényegében tier 7-8-as random csatában bedobódnunk Gáborral szakaszban,mi voltunk a legkisebbek, ő Aoba-val volt. Na mondom itt semmi esélye a Shinom-nak,de sikerült belepukkantani egy Gneise-be torpedót aki le is ment így. Igaz a csapatom lőtte rendesen a német 7-est, ha nem az én torpedóm viszi le,akkor valószínűleg Gábor csapattársam gyújtásai miatt süllyedt volna... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42869 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Örömködő
meglett ez is végre


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42871 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Örömködő
Mai első csata... Remélem csak ilyet tolok ma :lol:

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33, Szete58, Rallyefan81, Mydgard, Jaszon, eclipse85gt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.389 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.