Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
6 éve 6 hónapja #46335 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Örömködő

Acetil_coenzim_A írta: Arra is ugyanaz a válaszom! :)


Az előbb durrantottam full hp-ról egy Belfast-ot. Gondolom, nem volt boldog. Sűrűn kértem sorry-t tőle, mert én sem lennék bolodog.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #46337 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Bismarckkal citadellát tudok lőni neki? :ohmy: :huh:



csak a kör egy hulladék lett Xd



CV azért mit csinált, hogy a legtöbb repcsit löttem le? :V

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46346 Írta: gépészpocok
gépészpocok válaszolt a következő témában: Örömködő

nwa5000 írta:

Szete58 írta: Stockként egyetlen hajó sem mérvadó: jó hajó az! Nem hasít, mint egy motorcsónak, de akit derekasan deréktájt megcélzol, azt derekül derékba töri. Amikor csak lehet, teljes sebesség (vánszorgásnak tűnik majd így is sokszor) gyakori irányváltásokkal... megtanít a taktikus, tervezett játékra, a gondos célzásra, kivárásra... mindarra, amire oly annyira szükséged lészen a magas tierekben.


Nem panasznak szántam. :) Eddig nagyon bejött az usa bb ág és tényleg örülök, hogy meg lett az első hetes ladikom, és ez a colorado. Van vagy 200000 free xp-m, de sajnálom felhasználni. A Missourira gyűjtök. :) Így aztán most stock még egy picit.

Ha a Missourira gyüjtesz az még odébb lesz, de nagyon is megéri kivárni. Én szabad xp-ből szereztem meg és nem bánom hogy kisporoltam. Szinte ugyan az mint az Iowa (nemhiába testvérhajó) csak ez jobban hozza az xp-t,szabad xp-t,creditet,és nem utolsó sorban jó vele embert huzni is.
Kitartás és nem csalódsz benne
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46354 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Örömködő
Végre, végre! Megszabadultam a Clevelandtól,Pensacola kifejlesztve és beúsztatva a dokkba. :) :silly:
Hallottam arról, hogy a Pensa sem jobb, mint a Cleveland. De nem baj, előre a Des Moines felé. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46355 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Örömködő
Vissza kívánod még ;) De a Pensa se rossz de a Cleve valahogy jobban adta és jobban is bírta :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Drogon_Rider, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46356 Írta: Drogon_Rider
Drogon_Rider válaszolt a következő témában: Örömködő
A Cleveland szerintem is fantasztikus hajó. Természetesen, miután megvan az IFHE skill a kapitányon. 8 mp-ként 4-5k dmg (+tűzkárok) okozása tier 6-7, olykor 8-as csatahajóknak egy sziget takarásából, az érzés megfizethetetlen (minden másra ott a M....rCard). Ha pedig repcsik tévednek 6km-s körzetbe, hát azok már nem térnek vissza. Egyébként a Cleveland gyakorlatilag a 6-os tier Des Moines-a, csak radar nélkül.

A Pensacola is kiváló a maga nemében, tipikus glass canon. Igazi AP-szörny 10-12 km-n belül. Egyszer egy broadsideoló Bismarck 12k-s sortüzet kapott 10 km-ről. Ha pedig cirkáló jön, hát az citadella-party. Csak arra kell vigyázni, hogy ne kerülj fókuszba, főleg BB-közelben, mert a hajó egy "floating citadell" (by Flamu), hiába döntöd, 150mm felett semmit sem ér.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.439 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.