Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
6 éve 6 hónapja #46370 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Örömködő
Ha a végén nem rontom el... Az hittem, hogy előttem a DD még a füstben van, közben pedig szépen oldalba torpedózott :D

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Capt_BuvarKund, Jaszon, bontottcsirke, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #46372 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Örömködő

nwa5000 írta: Végre, végre! Megszabadultam a Clevelandtól,Pensacola kifejlesztve és beúsztatva a dokkba. :) :silly:
Hallottam arról, hogy a Pensa sem jobb, mint a Cleveland. De nem baj, előre a Des Moines felé. :)


Nem értelek :P nagyon keveset mehettél a Clevvel, ha ez a véleményed róla.
Messze a legjobb nem prémium cirkáló a saját tierjében (néha még feljebb is, akár T8-as hajókkal is felveszi a versenyt) :) , a légvédelme briliáns, a másodlagosai szintén a legjobbak között van, és nem mellesleg ez a hajó, amivel a legtöbb csatát játszották a játékban beleértve a prémhajókat is.

Csataszám stat/hajó
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja szabi62 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46373 Írta: Capt_BuvarKund
Capt_BuvarKund válaszolt a következő témában: Örömködő
Volt ám utána k*rvázás :kiss: :whistle:


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Szete58, Mcarthur73, Rallyefan81, Mydgard, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46375 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Örömködő

szabi62 írta:

nwa5000 írta: Végre, végre! Megszabadultam a Clevelandtól,Pensacola kifejlesztve és beúsztatva a dokkba. :) :silly:
Hallottam arról, hogy a Pensa sem jobb, mint a Cleveland. De nem baj, előre a Des Moines felé. :)


Nem értelek :P nagyon keveset mehettél a Clevvel, ha ez a véleményed róla.
Messze a legjobb nem prémium cirkáló a saját tierjében (néha még feljebb is, akár T8-as hajókkal is felveszi a versenyt) :) , a légvédelme briliáns, a másodlagosai szintén a legjobbak között van, és nem mellesleg ez a hajó, amivel a legtöbb csatát játszották a játékban beleértve a prémhajókat is.

Csataszám stat/hajó


Nem nagyon állt kézre, valószínűleg a játékstílusom miatt. A Nürnberget sokkal jobban szeretem, a statjaim is jobbak vele. Persze, ez nem a hajó hibája, hanem user error. Pedig néztem sok-sok videót, gameplayt róla, de valahogy nekem nem adta. :( Nagyon akartam a hajót, mert mindenhol azt olvastam róla, hogy mennyire op, de a kezeim között csak szenvedett szegényke.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46385 Írta: Drogon_Rider
Drogon_Rider válaszolt a következő témában: Örömködő
Szép sortűz, bár az sem százas. aki nyíltvizen 7km-ről broadsideol egy brit cirkálóval egy betöltött csatahajónak = instant delete.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46388 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Örömködő
Mindig elviszik a killeket... :angry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard, BigaC, Jaszon, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.451 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.