Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63950 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Örömködő

Andurin77 írta:

Rallyefan81 írta: Persze amikor a CV kiszedi két ráfordulásból a DD-t nincs ilyen hiszti... :lol: :lol: :lol:


Másfél éve más sincs csak a CV- miatti hiszti, meg nyomás gyakorlás a nagy klánok részéről.


Az megvan, hogy csak úgy mellesleg tele van a játék radaros hajókkal is. :D
Az, hogy kevesen használják ésszel, és sokan azt sem tudják hány km-et fednek le, nem a játék hibája...
Mint , ahogy az sem, hogy nem lövik a radarozott / CV-által derített dd-ket.
Nem olyan egyszerű a DD-knek sem.
Az, hogy sokszor állnak a CV-k és másodszori pingelésnél oda ereszt Asashió és Yoshino pl egy torpedó szalvót, megint nem a játék hibája. Csalóztak már le emiatt.. XD

Lila , meg zöld vagy hordozókkal, mit szeretnél még. :D
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63956 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Örömködő
A mostani update előtt néztem wolrd of warships official stream-et és rengeteg kérdést láttam arról, hogy mi történik a csaták kiegyensúlyozottságával, mert nagyon kaotikus az egész erre az előző ranked volt jó példa. A két srác mondta, hogy tapasztalják és igyekeznek majd tenni valamit az ügy érdekében. (Tudjátok, az ami elvileg nincs is.) A lényeg, hogy 1-2 csatát leszámítva óriási változást tapasztalok az elmúlt időben az upgrade óta. Nagyon szép csaták vannak. Ez is izgalmas volt és egy hajszálon múlt, hogy nyertünk. (Ilyen csatáknál az sem zavarna ha kikapunk.) Remek ellenfelek voltak és szép győzelmünk volt ;)




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63958 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Örömködő

Lord írta: A mostani update előtt néztem wolrd of warships official stream-et és rengeteg kérdést láttam arról, hogy mi történik a csaták kiegyensúlyozottságával, mert nagyon kaotikus az egész erre az előző ranked volt jó példa. A két srác mondta, hogy tapasztalják és igyekeznek majd tenni valamit az ügy érdekében. (Tudjátok, az ami elvileg nincs is.) A lényeg, hogy 1-2 csatát leszámítva óriási változást tapasztalok az elmúlt időben az upgrade óta. Nagyon szép csaták vannak.



"-Pisztácia van?
-Nincs, csak vanília.
-De pisztáciát akarok.
-De nincs.
-De én azt akarok.
-Pillanat!
Zöldet beletúrházok a vaníliába, megkeverem, visszaviszem:
-Tessék!
-Na ugye, hogy meg lehetett oldani! Köszönöm!"
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63959 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Örömködő
Ahhoz képest, hogy mi volt szerintem sokat változott pozitív irányba. Van pár idióta, vannak akik szabotálják a csatát de egyik update-ről a másikra érezhető a javulás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63963 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Örömködő

Lord írta: Ahhoz képest, hogy mi volt szerintem sokat változott pozitív irányba. Van pár idióta, vannak akik szabotálják a csatát de egyik update-ről a másikra érezhető a javulás.

Az biztos véletlen, hogy május 14. körül indult újra az élet az iskolákban, munkahelyeken nagyrészt nyugaton. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63966 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Örömködő

Rallyefan81 írta:

Lord írta: Ahhoz képest, hogy mi volt szerintem sokat változott pozitív irányba. Van pár idióta, vannak akik szabotálják a csatát de egyik update-ről a másikra érezhető a javulás.

Az biztos véletlen, hogy május 14. körül indult újra az élet az iskolákban, munkahelyeken nagyrészt nyugaton. :)


Pontosan... Amint megnyitották az iskolákat a wg kiadta az új update-et. Az egésznek semmi köze a frissítéshez, az összes noob iskolás volt. ;)
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.366 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.