Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 5 napja #59289 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
1 hét szünet után gondoltam játszok 1-2 kört. De látom, nem sokat változott ez a manipulált játék. Ellennél minden hajó megvan, a legsérültebbnek is megvan a HP-i fele, a csapatunkban 5 hajó maradt. De nem is csodálom, ha mi csak a citadellákat kaptuk, cserébe a csapatunk lövedékei csak úgy pattogtak az ellenfélről, minimális sebzések. És ezek után ne mondja senki, hogy nincsenek előre eldöntve a Wg részéről, melyik csapat az esélyes.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 napja - 5 éve 4 napja #59308 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha sokat játszol néha kerülsz a másik oldalra is Van amikor sérthetetlen vagyok egy óra mulva ráhullik az összes gyújtóm nézem hát a sebzés az nem szaporodott, 10e szerzett sebzésekkel megyek a víz alá Nekem inkább az a problémám hogy a címeresek "tönkreteszik" a halandók jtékát Én nyitnék nekik egy elit ligát lőjék szét ott egymást úgy hogy az ellen is Supermen nem olyan mezei játékos mint a többség Most erre sokan mondják "Mért nem vagy te is jó" Hát azért mert Schumaher nem lehet mindenki Olyan illúzió romboló mikor egymásután 6X lőnek szét BB vel amikor CAval vagyokl amikor még egy lövést se adtam le (mert nem érem el őket) csak védekezek a repülők ellen még el se kezdtük és már platty
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 napja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 napja #59313 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Olyan jó, hogy furious-szal SEMMIT se találok el full beszűkült célkörrel se...





meg a winrate is perfect.... (60k dmg-em volt a max ma)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 napja #59315 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tessék ha a WG azt akarja hogy szopjál ...akkor úgy is lesz. RNG nesze neked .... minden rajta a hajón ami a gyújtást segíti !!! egyszerűen nem akart gyulladni a telibevert MONTANA. Nekem ennyi HE találattól még anyám is felgyulladna itthon. Én eloltom a rohadt tüzet ..a következő salvo val kapok egy duplát vagy triplát.

összesen 220 HE ből 3 tűz......máskor ezzel a hajóval 10 felett van ...rohadj el WG :angry:


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 napja #59317 Írta: Alex0303
Alex0303 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Dögöljön meg ez a "játék" ahogy van. Kb. február óta 30 % körül van a győzelmi arányom. Ez már gúnyolódás. Már folyamatosan ki hagyok 1-2 heteket aztán játszok 2-3 napot, de semmi. Ma 4 csatából 4 vereség, tegnap 4 csatából 3 verség. Na 1 hétre elég volt belőle megint... Rohadjon le a keze aki a beállításokat tervezte... Aztán még pénzt várnának érte, hogy felkúrod magad!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 napja #59320 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kb hasonlóan gondolom, bár engem április 9 óta szopat ez a szar. Állandóan csak agyhalott idióták közé dobja az embert ez a random mm. Alig van értelmes csata. Nagy rész az egyik nagy általánosságban az ellenséges csapat megalázza a mi csapatunkat. Ha nyerünk akkor meg hasonlóan fordítva. Kb semmi érteleset nem lehet csinálni mivel vége a csatának. a fent maradó kb 5 százalék amikor csata van,és nem a megalázása az egyik vagy másik csapatnak. Komolyan a csapatelosztó rendszerrel valami gyökeresen nagy változtatást kellene csinálni. Erre kellene nagyon ráfeküdniük a WG-seknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.410 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.