Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64230 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mi ez az új divat, hogy rombolókon nincs kamó? Mellesleg más hajókon sincs sokszor. A másik meg nem tudom ki hogy van vele de engem az elmúlt időszakban rendszeresen lerammolnak :D tegnap csata első perceiben full hp-s iowa, most meg a szöjuz. Manapság ez a menő , hogy full hp-s csatahajók rammolgatják egymást? Nem 7-8 percig tartanak a csaták hanem 3 percig :woohoo: kurva nagy élmény, ezért érdemes csatahajóval rohangálni. Kreditért kell vennem rammolós zászlót, itt tartunk basszameg...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64231 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Lord nekem van vagy 150 belőle .
Szinte soha nem használom . Kár hogy nem lehet eladni egymásnak eladni kreditér . Én sem használok mindig festést , meg zászlót . Meg modult ja és kapitányi kêpeségeket .
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64232 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shardik4 írta: Lord nekem van vagy 150 belőle .
Szinte soha nem használom . Kár hogy nem lehet eladni egymásnak eladni kreditér . Én sem használok mindig festést , meg zászlót . Meg modult ja és kapitányi kêpeségeket .


Festés nélkül menni, főleg rombival, ön és közszovatás...
;) zaszlók hagyján , mert egy része RNG, de deto zászló illik, főleg fent a papírhajókra.

Bár rankeden is kb mindig robbant egy rombi....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64233 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Lord írta: Mi ez az új divat, hogy rombolókon nincs kamó? Mellesleg más hajókon sincs sokszor. A másik meg nem tudom ki hogy van vele de engem az elmúlt időszakban rendszeresen lerammolnak :D tegnap csata első perceiben full hp-s iowa, most meg a szöjuz. Manapság ez a menő , hogy full hp-s csatahajók rammolgatják egymást? Nem 7-8 percig tartanak a csaták hanem 3 percig :woohoo: kurva nagy élmény, ezért érdemes csatahajóval rohangálni. Kreditért kell vennem rammolós zászlót, itt tartunk basszameg...


Acc átadások szerintem megemelkedtek....
Azaz sok a "hestegfúúmennnyünknagyhajóvalnekiamásiknakmerazmilyenmenő".

Ez van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64234 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shardik4 írta: Lord nekem van vagy 150 belőle .
Szinte soha nem használom . Kár hogy nem lehet eladni egymásnak eladni kreditér . Én sem használok mindig festést , meg zászlót . Meg modult ja és kapitányi kêpeségeket .


nekem is volt csak mindig eladtam, mert rankeden és kláncsatán kívűl sose rakom fel, mert értelmetlennek tartottam. az a pár ram az utolsó lélegzetvétellel még elvinni valakit okés, érthető de full hp-an a csata első 5 percében szerintem nagyon gáz. mind1, megszokjuk, mint minden mást, elviseljük. Ezt az acc átadásos dolgot nem értem viszont. valaki odaadja a másiknak hogy ilyeneket csináljon vagy mi ebben mi a poén vagy üzlet? ha meg fizetnek érte akkor meg ezért fizetnek, hogy balfaszoskodjanak magas tierben? tényleg nem értem már ezeket a dolgokat a játékban...
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64235 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Lord írta: . Ezt az acc átadásos dolgot nem értem viszont. valaki odaadja a másiknak hogy ilyeneket csináljon vagy mi ebben mi a poén vagy üzlet? ha meg fizetnek érte akkor meg ezért fizetnek, hogy balfaszoskodjanak magas tierben? tényleg nem értem már ezeket a dolgokat a játékban...


Wot lett 3 éve kb ilyen, de nagyon. Ott valaki direkt pénzt is keresett vele....
Megunják, eladják, elajándékozzák.
Aztán ezért lesz agymenés a zöld-kék-lila játékos mit csinál A1-ben....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.435 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.