Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64298 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
12%-os win rate 2069 PR. Úgy néz ki, hogy ma is a profikhoz van szerencsém. Hiába a lexi 1600-1700 xp a vesztes oldalon, 4-5 kill ha a vesztes oldalon vagy akkor tök mindegy, hogy mi a szart csinálsz vesztesz. Kamó nélküli rombolók meg cirkálók, klán nélküli elveszett kis fogyatékosok... Nagy öröm így játszani, ezért nem érdekel már a stat, a win rate meg vicc, egy kalap szart sem ér...



Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64299 Írta: Luperator
Luperator válaszolt a következő témában: Dühöngő
Akkor én jobban jártam. 46% wr, 1700 pr 13 csata alatt. (emlékeim szerint többet mentem, de ki tudja). Nagato-t 4 vagy 5. csatára tudtam leszorzózni, mindegy mit csináltam. De legalább az NC-vel lőttem 155k-t és jó csata is volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64301 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezt a camo és zászló nélküli dolgot én is észrevettem :pinch: most hogy ingyen van a fogyóeszköz ezen probálnak sporolni ? DD camo nélkül berongyol a cap-re és csodálkozik ha spotra kerül majd reklamál hogy nem lőttük az ellen rombolóját :sick: Még is hogy lőjem ha nincs spoton és még csak füstben se áll hogy vakon rálőjek a füstre hogy hát ha...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64303 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Értelmi fogyatékosok. A kamó meg mennyire fontos lenne, 100-200m is számít ki spottol fel kit hamarabb. Azóta, hogy ingyenesek ezek a prém fogyóeszközök már óriási segítség szerintem nagyon sok játékosnak. Aki pedig 22 ezer kreditet spórol az akkor bassza meg azt 22k. Ha lenne rá mód akkor kifizetném neki csak rakja fel a hülyegyerek :D aki pedig 22k kredittel mínuszos kört megy tier 8-ig, hát ott már vannak problémák és kicsit elgondolkodhatna a co-op módon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64304 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Idézem magam: "Hülyékkel nem lehet mit kezdeni."

Ez a kép itt jól mutatja az egész csata, sőt, néha az egész játék hangulatát.

Falkában az ellenfélnél a rombolók és elvárták volna a csapattársak, hogy ilyen légvédelem melett én küzdjem le őket.

Egyszer berepültem a tisztesség kedvéért és készítettem egy légifotót.

Sejthető, milyen légvédelem fogadott.



Akinek meg dolga lett volna velük... inkább hagyjuk.



Viszont két pozitívuma is volt a csatának.

Az egyik, hogy végre nem fagyott ki a játék csata közben. Kicsit már kellemetlen, hogy azért vagyok rózsaszín, mert bombázás közben kifagy a játék, sőt maga a gép is.
Ez egy érdekes dolog. Az új patch óta fordul elő nálam.

Most azért örülök, mert a Hotfix-t feltelepítettem és hátha...hátha megszűnik a kifagyás.

A másik pozitívum pedig az, hogy találtam egy kifejezetten kézkímélő hordozót. Nagyon barátságos az irányítása bal kézzel. Igaz, abból még gond lesz, hogy folyamatosan nyomkodom a 3-s gombot, de ott nincs repülő raj.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64307 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
bocsi de milyen gépem játszol?Azé egy minimum gépigénye van a játéknak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.399 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.