Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 10 hónapja #64371 Írta: Luperator
Luperator válaszolt a következő témában: Dühöngő
Elég sok meccsen van ez a relatív egyoldalú mapcontrol, ha lehet így nevezni. Jó múltkor NC-vel pont ezt próbáltam ellensúlyozni csak azt nem vettem figyelembe, hogy 4 dd van. Mire észbekaptam, annyi torpedó jött felém, hogy igen hamar vége lett a meccsnek. Hozzáteszem toptier voltam és gondoltam hiába leszünk a másik oldalt kevesebben, hatos,hetes hajók ellen csak tudom tartani a pozíciót. Nem jött össze.

Cirkálóval egyébként én is gyenge vagyok, mikor azt hiszem nem, akkor is :lol: Rombolóval meg alig játszottam eddig, de az se volt nagy siker.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64399 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Andurin ezekre a csatákra gondolsz? :D Friesland, halland, mino, worchester, kremlin, monti, majdnem full tier 10 és én meg egy lexyvel. Ezek azok a csaták amikor csak repülgetsz de a buzi halland 6km-ről lerobbantja a teljes rajt. Amikor meg megtalál a halland akkor egy két eresztést megteszel amivel lelövi a picsába az összes repülődet, ő meg hp töltés és végignézed egy sarokban kuporodva hogyan bontja le a hajót. Nem tudtam elmenekülni, olyan könnyedén pusholtak le mindenkit mintha ott se lettünk volna :D


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64400 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Most meg a másik véglet, tier 6-7 és pár nyolcas. Szép csata volt, kiegyenlített de meg kellett küzdeni érte. 2000 feletti base xp, 6 kill meg foglalópontok védése, légvédelem biztosítása a mi rombolóinknak és rámentem az ellenfél rombolóira. Eredmény: első hely magasan, 3 dicséret és 4 report. Én megértem, hogy nem tetszik az amikor 2 ráfordulásból kiszedem őket de ez a MM nem az én hibám, én akkor is rombolókat fogom elsődleges célpontnak tekinteni, ha nem akarja azt hogy így kiszedjem akkor menjen eu rombolókkal, kapcsolja ki a légvédelmet, hogy ne 5km-ről lássam, használja a szigeteket fedezéknek, használja a füstöt és ne egyenes vonalú egyenletes mozgásban haladjon hanem játsszon a sebességgel és fordulgasson közben. Ne engem reportoljanak már azért, mert eredményesen játszom. Nem értem, hogy ha valaki jól játszik azt miért büntetik. Én kb 2500 base xp felett dicséretet adok még az ellenfél játékosnak is, mert ügyes volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64401 Írta: SKH
SKH válaszolt a következő témában: Dühöngő
Akár tetszik a CV-snek akár nem. Lehet jó vagy rossz játékos de semmit nem kockáztat.
Ne kelljen már mindíg a sirásukat olvasni! CV-vel játszani olyan mint ha single player
módban játszana! Ebben a játékban annyira feleslegesek mint a tengók!
Írom ezt úgy hogy én is cv-zek! Több mint 14ezer csata 51%wr!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64402 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő

SKH írta: Akár tetszik a CV-snek akár nem. Lehet jó vagy rossz játékos de semmit nem kockáztat.
Ne kelljen már mindíg a sirásukat olvasni! CV-vel játszani olyan mint ha single player
módban játszana! Ebben a játékban annyira feleslegesek mint a tengók!
Írom ezt úgy hogy én is cv-zek! Több mint 14ezer csata 51%wr!


Szerintem órási taktikai szerepük van. Ha meg az egyik cv nem teszi a dolgát a másik pedig igen az az eredményen is látszik és a csapat is megérzi. Plusz ki segítene megtalálni a rombolókat ha nem ők. Aki radaron kívül játszik azzal nem tudnak mit kezdeni és ha az egyik romboló lenyomja a másikat akkor sem tudnak mit kezdeni velük. Ez még elfogadható egy standard csatában de dominancia csatamódban már necces és abból van több. A cv rework előtt meg egyszerre 3 rajjal lehetett szinte az egész pályát spot alatt tartani ha ügyes volt a hordozós. Kinek mi, nem mondanám, hogy nem kellenek de ha nincs cv a csatában az is élvezetes olykor.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64403 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amúgy meg mindenki tud mindenért panaszkodni, a csatahajós a he spam hajó és az 1 perces torpedó újratöltésű rombolók miatt, a cirkálók, a rombolók akiket nem fedeznek stb. Ez a dühöngő, inkább ide írok mint káromkodjak vagy idegeskedjek a chat-ben csata közben. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.428 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.