Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #65109 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
9 ranked csata kellett hogy benevezek .(pedig használtam festés zászlót és még a modulokat is megvettem rá , ja és az oltást és javítást is nyomogattam )
Na de ezzel le is tudtam .
És ezekböl 2 úszott el miattam .
Nagyon szar játékos vagyok ez tiszta sor (t9 bb 20 k sebzés ) . Azért akik mellém lettek osztva ...
De legalább az ellenfél nagyon ügyes volt . Ilyen a jó mm minden gyenge egy csapatba .
A másikba azok akik tudják mit kell csinálni . Csak úgy szórták a citadellákat .
Remélem így csinálják a randomban is .
Utolsó szerkesztés: 3 éve 8 hónapja Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #65120 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem győztünk. :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Grievous, Szete58, Mcarthur73, leopardusz, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #65126 Írta: old_sergej
old_sergej válaszolt a következő témában: Dühöngő
Engem se enged nyerni napok óta,sorra ilyen társakat kapok
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #65130 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hoztam egy képet.

Így ne!

T10 csata, ha megfigyelitek, a hordozóval nincs már hová hátrálni. A spot körén belül tartózkodik a hajók kb 90 %-a. Ha fel spottol az ellenfél hordozója, elsődleges célpont leszek.
Természetesen nagyon hamar, percek alatt kikaptunk.
Nem értem, minek kell erőltetni a T10 hajóval a játékot, ilyen "tudománnyal" fesleges szerintem.

Persze ne legyek játék közben dühös, vagy ideges, mikor ilyen csapatban vagyok kénytelen szenvedni. Persze T8 hajóval.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #65132 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jó, tegnapi és mai nap vicc...





1xbenézem a gokut, mert senki se spotolja, mert minek, de 29k dmg-gyel nem utolsó vagyok? OK TEAM

Meg ez...





mi a francért kell középre mennie a csapat nagyjának? semmi értelme nem volt, 60k dmg, 1.9m potenciálissal kiszedtek, a 43% winrate-es sovros meg valahogy a végéig életben marad, mikor szétszedi a yamato és a cv, ja, elötte folyamat hátul volt, nagy segítsék volt...
következő meccs yamatoval szintén ez...
utána 170k-s bukó kremlinnel, röhej, 4/4 heal oda, a "szenes" orosz kapitány nincs meg, kicsit drága, azzal talán túlélem, de nem biztos, azumat minek tlaálnám el 9km-ről, mikor oldalát mutatja tolatás közben, roma-val szintén ez volt, de a végén kiszedtem, mert valahogy akkor be kell adnia a rendszernek...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #65135 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát érdekes ez az RNG megőrülök amikor a Petropavlosk full 90 fokról 632-t sebez a Minon nem egyszer 3x egymás után,másnap vagy 10 perc mulva meg citázza a Jamatót

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.442 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.