Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 7 hónapja #65251 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azt hiszem elmondhatjuk mi megtettünk mindent amit tudtunk :(




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65252 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ranked, Arms race, 1 rankedet mentem hallanddal, kettőt kremlinnel, eddig 1x nyertem, 2x voltam első :/
ha 2-4 salvom betalált volna, vagy többet tudtam volna dmg-ben kiosztani.... (vagy ha a conquerorunk nem megy körbe)







ja, másodlagos telejsen kilötték, aa az utolsó másodpercekre már 11%-on állt, le akartam a thunderert rammolni, de lejárt az idő
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65259 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
...


északon cska elhaltak a csapattársak, volt ellennél egy daring, dm, amagi, kremlin, pls team... DM-et tudtam sebezni, de ofc megölni nem, mert minek -.-" végén meg volt 3-5 repcsim, ami kb semmi




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65268 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Valamiért megvettem yahagit, ha már volt külsős kupon.
1. kör...



annak örültem volna, ha A-nál lévők nem megállnak a kisebb számú ellenttől, hanem tolják -.-"

2. kör, pls....






QE délről felment északra, de nemtom minek, fubuki meg valahogy összekaparta a killjeit, cv-t meg unspotolódás után szedték ki.... (fubukinak szerencséje volt, mert a cv-nk nehezen szesdte ki mellöle)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65316 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Meg a jó édes...

Remélem, a sorminta meg rájuk rohad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65336 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jó el lett baszarintva a javítás.

- A szép tenger miatt kb 10 FPS-t kapásból vesztettem, az amúgy sem túl sokból.
- A hordozó rajok kaptak szép új irányzékot. OK. De ugyan úgy mellé dobálja a bombákat, meg a rakétákat a raj.
- A rajok kaptak valami eszméletlen rossz kamera mozgást. Néhány csata után ki akar folyni a szemem tőle és megfájdul a fejem is. Komolyan beszélek. Nagyon szar lett.
- A repülőimnek alapból eltüntek a hangjai. Tök süket csendben mennek alapesetben. Nagyon zavaró.

Próbálom MOD-okkal finomítani a helyzetet kényszerűségből. A tengert kisímítottam, így az FPS esés csökkent. Lehet régi hangokat vissza állítani, de nem mindenhol jók. A kamera mozgás meg maradt borzalmas.

Van az egyik, a rakétás rajnál. Minden kis gyorsításra zoomol és a kép is megváltozik. Szédülést okoz nálam.
A másik a bombázónál. Már dobnám a bombát, de gyorsítással-lassítással igazítani kell ilyenkor is. Ide is betettek egy idióta kamera mozgást, ami eddig nem volt. Rendkívül zavaró.
A harmadik a torpedó rajnál jelentkezik. Azt csak mellesleg jegyzem meg, hogy a brutális, neonzölden világító irányzéktól kifolyik az ember szeme. Nekem eddig sem ezzel volt a bajom, hanem mikor fekete színű tengeren úszik a célpont és annak meg a szine szintén fekete. Na az az egészségtelen színösszeállítás. Miközben a Flak kitakarja elég gyakran még a torkolat tüzet is. találd el a célt bombázókkal. Nekem senki ne jöjjön ebben a játékban a realisztikussággal. Egy nagy büdös fantasy az egész. A HP csíktól kezdve, az elbaszott találatokon keresztül hosszan lehetne sorolni.
Szóval, a torpedó rajnál meg van egy "bónusz" kivárás oldás után betéve, ami eddig nem volt. Közben persze lövik a maradék rajt és nem tudod irányítani, hanem nézed kényszerűségből, hogyan cammognak a torpedók a célpont felé.
E mellett érzékelek némi AA erősödést is. Ez csak érzés, mivel mérni nem tudom. T6 hajókat támadtam T6 rajjal és bizony a Fuso rendszeresen leszedi a rajt már az első támadáskor. Eddig ilyen nem volt. Még egy fordulót lehetett tenni rá. Az orosz csatahajó (T6) szintúgy. Magasabb tier-ben még nem voltam.

Nem tudom, hogy ment így át a teszteken ez a folt, de kár volt kiadni.

Sebaj van szép, új hajó acél ellenében. (Jut eszembe, ez lett a legdrágább, acélos hajó hirtelen). Meg lehet bírkózni a pre hajókért. Már akit érdekel a dolog.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.560 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.