Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #65958 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
"A 7-10 perces csaták jelensége meg mindehol jelen van, nekem is a csatáim nagy része ilyen."  De az teljesen a géptől függ hogy 1000-ből 600x rak a jó oldalra vagy 600x a vesztesre=Win %  Egyedül senki nem tud nyerni. Legfőbb problémát számomra az jelenti hogy úgy érzem 10 körből 8-ban teljesen mindegy hogy játszik az ember  csak kivégzés van és kész, akár a nyerő oldalon is, a maradék kettőben van "CSATA" ahol minden találat számít és lényeges mit produkálsz. Na  mindegy lényegtelen is elkezdtem egy új fiókot  kisérletképpen de abbahagytam nem tudom itt hagyni ezt a gazdagságot. Maradok PIROSZKA csak néha kiborul a bili. Főleg rankeden ahol ugye 50% alatt nem jutsz sehová amúgy hétköznapokon már csak kirívó esetekben izgat. Ja és az a több ezer csata az  11450  tehát képtelenség 5%-ot javítani rajta főleg így hogy a 7 naposom 32%.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65960 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tillana a név, ha valaki csekkolni akarja: 51,46% a pici accountom úgy, hogy ott csak az általam legkevésbé kedvelt rombolókkal és a – legalábbis nékem – felettébb nehéz európai ágon játszom. Szigorúan véve persze 50% alatt vagyok (49,49%), csak a kölcsön Mikasa négy játszott és nyert szuperunikum csatája nyom 50% fölé... 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65962 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Green-nek igaza van,6000 csata fölött kegyetlen nehéz a staton javítani de nem lehetetlen.1 év alatt javítottam a sajátomon kb 2.5-3 %-ot úgy hogy neki álltam rombolóval játszani.Nulláról kezdtem így jelentősen befolyásolta a statomat (DD-vel 54% feletti jellenleg) de a neheze hátra van :P a cirkálókal jellenleg 3500 csatám van kb valamivel 48% felett.Ezt szeretném még javítani(megjegyzem semmi stathuszárkodás nincs mögötte csak magamnak akarom bizonyítani hogy megtudom csinálni)a 7 tier ami 45% WR-es szóval ott kellene javítanom az átlagot.Lényeg az hogy ha tudod hogy hol vagy mivel vagy rossz akkor ott és azon érdemes javítani ;) szerintem egyszerübb és gyorsabb is és közben tanulsz is amit felsőbb szinten majd kamatoztathatsz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65963 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért ha kegyetlen rossz vagy egy hajóággal . Azt   eröltetni biztos érdemes ? Pl én a rombolokkal vagyok így . Ha egy nagyon minimális   érzéked sincs hozzá ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65964 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Muszáj valamennyire megtanulnod velük játszani, hogy egyáltalán legyen esélyed ellenük játszani.
 
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65965 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Pontosan Szete Admirális úr ;) Én is ezért álltam neki a romboló ágnak,és tessék azóta sokkal nehezebben kapnak el a DD-k full torpedó salvóval mivel tudsz a rombolós fejével gondolkodni.Az egyetlen DD ami meg volt az elején az Aigle volt :P 6.8 láthatóság 8 km torpedó szóval nem a legjobb kezdésnek de talán pont ezért tanultam meg jól játszani vele mert nagyon oda kellett vele figyelni arra hogy mit hogy csinálsz vele.Aztán a többi ág már így könnyebb volt bár az europai ág még mindig kihívás számomra :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.475 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.