Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 2 hónapja #35562 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ahogy fejlődsz, lassacskán emelik a szintet ők is :whistle: ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35565 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez a nyomorék játék már tényleg vicc amit művel vagy tényleg tele van csaló szemetekkel. Megvettem a Mogamit. Hát eszméletlen szar egy hajó, de érdekes hogy mikor engem lőnek vele minden lövés gyújt, mikor én lövök rá minden találat overpenes min. sebzés !!!!!! Az én kezemben 50 találatból 0 gyújtás, minden találat ami engem ér citadella akármilyen irányból !!!!! Ez a játék elmehet a ....-ba !!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #35571 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szóval.

Fütty,fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty,
Szóval ez mind a wargaming bandájának.
Így elb...ni a szombat estémet, 7:1 és csak azt tudom megismételni amit Tomc írt. Egy nyertes csata azzal a szar (nem az én véleményem, ez volt vele az első menetem) Izumoval volt....
Szóval:
fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty, fütty,

H70

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35572 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Most ilyen nap van, ugyanez nálam is. Bismarckkal rámegyek NC-re 1v1. Másodlagosom lő, mint az állat, 100 fölötti a találatok száma, de sebzés alig, gyújtás semmi, lövöm az oldalát, semmi vagy overpen, neki minden sorozata 3-6ezer sebzés, hiába forgok akárhogy, szinte szemből is citadellát lő.. Tegnap ugyanez Bayernnal egy König ellen. Hiába kepeszt az ember, lehet ügyeskedni, de ha az rng úgy dönt, nem jutsz egyről a kettőre :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35583 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Most meg ....Montanaval vagyok full szemben haladok a német X es felé az meg citadellát ad szemből hagyjuk már.... meg ami a legjobban felidegesített az hogy csávókám Baltimore -al gyújtogatott de úgy hogy hármasával rakta rám a tüzet !!! Na itt lett elegem, az a hajó nekem is megvan, de az istenért se akar gyújtani, úgyhogy nekem ne mondja senki hogy ez nem csalás !!! + a csávókám ott volt felakadva a map széle vonalán és forgolódott mint a büdös bogár, szét is lőttem de nem adta volna a citadellát áhh nem kell !!! Én meg nem is merem használni azt a hajót mert minden oldalról azt kapok vele. Áhh vicc ez a játék komolyan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35584 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Most meg ....Montanaval vagyok full szemben haladok a német X es felé az meg citadellát ad szemből hagyjuk már...


Miből gondolod, hogy a Montana első páncélozott keresztválaszfala átüthetetlen? Vagy azt hitted, hogy a páncélozatlan, szerkezeti acélból készült orr rész majd lepattint egy közel egytonnás lövedéket? Az ilyen dolgok igenis előfordulhatnak és nem csak a Montanával. Szóval ha ilyen történik akkor az nem azért van mert szar a játék. Megfelelően szögelve a hajót lehet csökkenteni az ilyen találatok kockázatát, de akkor is előfordulhat. A játékban meg lehet nézni a hajók páncélfelépitését. Nem árt tanulmányozni őket.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Phaser által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.378 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.