Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 2 hónapja #35940 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
nincs véletlenül a másodlagosok kézi irányitása kifejlesztve? Onnantól csak azt a célt lövi amit neki kijelöltél...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #35956 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez az egy tuti "Neem nem érted"....:)
A gondom az, hogy én mentem az ellen "válogatott" érinthetetlenjei álltak szigetek mögött és vártak, (Ők lehet örültek a jöttömnek de én nem ilyen fogadtatáshoz szoktam....:) ) meg jóóóó messze is voltak Izomkámnak, és ennek csodának a kormánylapát átfordulása kb mint a Titanic-...
Meg a bőség zavara, kire lőjek?
Na mindegy, nem bántom mert sokat "gyúrtam" rá :)))) meg még csak ismerkedünk :)

leopardusz írta: Neem, nem érted :P
Azt nem, h hiába őrized meg a hpdat, csata végén úgyis ugyanannyi pénzt vesz le tőled, mint akinek kilőtték a hajóját. A wg ezzel akarja elérni h ne csak hátul kempelés legyen, ha már ugyis ki kell a költséget fizetni, hanem nyugodtan mehessenek bele a népek a csaták sűrűjébe.
S szerintem okos ötlet ;)
Szóval hajrá, be középre, h a másodlagosok is dolgozzanak, hadd gyűljön a credit! :P


Ergo, pénzt csak ugy tudsz szerezni tier 9-10ben, ha nem kiméled a hajód, hanem sokat sebzel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35986 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hétvége van..... :sick: :sick:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #36032 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Áh, ma nem szabadott volna elindítani a játékot. Ilyen gyalázatos napom még nem volt szerintem. Abban a kevés meccsben is, amit nyertem Bismarckkal, kb csak bukó volt kreditben. Ma egyszerűen nem lehett semmit normálisan eltalálnom... :blink:

Szerk: mai legjobb meccsem. A végén egyedül tartottam föl az ellenséget a bázison, ha nem telt volna le az idő, még akár meg is nyerhettem volna. De hogy 2. lettem a listán, az már a röhely kategória. WTF? Dögöljek meg, ha értem, hogy számolja a pontokat ez a retek :S (más tippem nincs, csak az, hogy prémladik a drága - ultragáz)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja chapo990 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #36085 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő
4 nap kellett hogy átverekedjem magam rank 6-on és elérjem rank 5-öt. Éreztem hogy nem fog sokáig tartani az egész. Első csatámat a premier ligában még nyertem is, aztán jött két vereség. Pihentem két órát, csináltam a dolgaim, visszaültem, és még három vereség. Megint rápihentem, este visszaültem megint csak vereség, és hiába teljesítek jól csak bukok. Rank 7 2 csillag vagyok, és azon gondolkodom hogy abbahagyom a rankedet. Nem csak a szezont hanem magát az egészet. Előző szezonban 20 feletti alkalommal próbáltam meg az utolsó csillagot megszerezni rank 1-hez, és mindig a növények csapatába soroltak. Reménykedtem benne hogy ebben a szezonban szerencsésebb leszek, de most sem tudok haladni hála a növényeknek. Egyszerűen hiába próbálok együttműködni, és logikusan játszani mikor nem megy mert a wg mindig beleköp az arcomba. Remélem minnél előbb lesz már CW ebben a játékban is...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36095 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sajnos ebben a ranked szezonban nem a játékos képességei döntenek, hanem a csapatjátékos mm, az rng, meg a kurva nagy szerencse. Ezt pedig nehéz tolerálni.... lásd ezt az esetet, egyetlen Belfastunk elment a tök ellentétes irányba, a bejegyzésem után, kb 1 perc múlva már el is süllyedt.... de oké, ez játékos hiba, de pl. ezzel buktuk is a csatát. Viszont amiért gerinctelennek tartom a wg-t, az a liftezés,folyamatosan vissza, előre, de mindig vissza. Valszeg van pár szerencsés, akik még időben átverekedték magukat a szellemi selejteken és bekerültek a rank 1-be, nekik elismerés a kitartásukért és a szerencséjükért. Azonban azoknak, akiknek kevés idejük van játszani, esélytelen. Mert a wg nem engedi.....

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Corvinus, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.465 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.