Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 2 hónapja #35915 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Köszönöm a mai estét Wargaming... :angry:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35921 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Dühöngő

vcsaba1968 írta: Gratulálok a WG-nek .Sikerült :woohoo: !Enyi szar unalmas elcsalt csatát amit a utobbi két napban mentem rég nem látam.Ezt is sikerült elbaszniuk minz a Wowp-t meg a Wot-ot.


Utóbbi két nap??? :blink: Én az elmúlt hónapban tapasztaltam mindezt :unsure: RNG a másik oldalnak kedvez, magányos farkasok mindenfelé, előnyben vagyunk - foglalva mindhárom bázis, hat perc után már csak két hajónk maradt.... 6-an megyünk egy oldalra(2 BB+4 CA), megvillan 1 BB és 1 CA és 1 DD az ellentől, mire a CA kíséret elillan.... meg milyen már az, hogy két ugyanolyan felépítésű Bismarck megy (mind modulban, mind kapitányi skillben ugyanaz, másodlagosra kihegyezve) és a 8,6-9 km-re lévő ellenfél BB-jét az enyém jobban aprítja másodlagossal, mint a másik Bismarck... szögelve mentünk rá, míg az ellen a teljes oldalát mutatta. Persze a másik Bismarck-ot bedarálták koncentrált tűzzel, engem meg kitorpedóztak a repülők, miután a DD kilőtte a kormányomat...
Összeségében kissé zavaró, hogy nem tudok menni rendes napokat: átlagosan 10-15 meccs naponta, és jó ha 50% a winrate aznap, persze nem mindennap tolom, pihenni is kell :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35934 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez most nagyon ott volt az Izumoval...pfff
-38000 Prémiummal :DDDD
Ennyit azon megjegyzésekről amikor a prémiumosokat szidják egy vesztett csata után...:)
Amúgy értem IX és fölötti hajótulajok (főleg csatahajóknál) a maradj hátul taktikát. Semmi értelme csatába bonyolódni :)
Szerintem jó ideig elleszek az Izomagyúval..... :S :whistle: :angry: :unsure: :dry: :huh: :blink: :sick:
Ráadásul nincs még 100%-os kapitányom rajta.
Még jó, hogy melózni megyek nem idegelek.. B)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Hellgor70 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35935 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Neem, nem érted :P
Azt nem, h hiába őrized meg a hpdat, csata végén úgyis ugyanannyi pénzt vesz le tőled, mint akinek kilőtték a hajóját. A wg ezzel akarja elérni h ne csak hátul kempelés legyen, ha már ugyis ki kell a költséget fizetni, hanem nyugodtan mehessenek bele a népek a csaták sűrűjébe.
S szerintem okos ötlet ;)
Szóval hajrá, be középre, h a másodlagosok is dolgozzanak, hadd gyűljön a credit! :P


Ergo, pénzt csak ugy tudsz szerezni tier 9-10ben, ha nem kiméled a hajód, hanem sokat sebzel...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hellgor70, SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35937 Írta: old_sergej
old_sergej válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mióta megvan a 9-es német BB,nem hajlandó másodlagossal egyet sem lőni,pedig fullra húztam erre a kapitányt,de a Tirptzben se lő vele a másodlagos.A Bismarc-al nem volt ilyen gond.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #35939 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő

segitséggel se képesek nyerni
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.462 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.