Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 1 hónapja #36279 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Most egy hosszabb képsorozatot fogok feltenni (ez miatt türelmeteket kérem), azonban az a célom, hogy érthető legyen, miért nem tudok úgy gondolni a wg csapatára, ahogyan normális/emberi módon illene, mivel tartósan rajtam ül a wg átok.
Tudom unjátok már, de itt hiába volt újraindítás, típus váltás...más tierben hajókázás.... napokon keresztül ez megy... vagy fogalmazzam úgy, a wg rng és mm nagyon ellenem volt :sick: :angry: :whistle: miért is??? ez tényleg random lenne? nem hiszem.....

Mindenki számára ismert a sablon szöveg, a wg nem befolyásolja a játékot, gondoljam át a saját játékom, miképpen tudnék eredményesebb lenni? Szinte mindig csapat első, ennél jobban hogyan játsszak, basszák meg????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:


































A következő felhasználók mondtak köszönetet: Eper, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36282 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
De ha ilyen jól szerepelsz, mi a baj az rngvel?

Amugy meg hogy gondolod, mi alapján különböztetnek meg téged hátrányosan? S milyen időtartamra szokott ez lenni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36286 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: De ha ilyen jól szerepelsz, mi a baj az rngvel?

Amugy meg hogy gondolod, mi alapján különböztetnek meg téged hátrányosan? S milyen időtartamra szokott ez lenni?


03.01.-től 03.03-ig szinte ez volt jellemző, 1-2 alkalommal siker (pl. 20 csata, ebből egy/két győzelem max!!!!) .... rengeteg bukta. Minden játékkal töltött idő esetében 2x3 újraindítom a játékot .. klán társak javaslata :lol: de nem vált be... tartós a wg átok, mint írtam. Ráadásként ha szakaszban mentünk akkor is bukta, szóval ha nem szakaszolnak velem, már sajnos azt is megértem.....

Azért gondold végig, három napon keresztül bukások, sorban..... mond meg nekem kérlek, min javítsak? Vagy, mit csinálok rosszul? Vagy, kérlek próbáld meg megmagyarázni NEKEM, miért van ez? Ranked és Random csatákban egyaránt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36288 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Első Zao-s csatám ( ;) ),kár,hogy nem nyertünk.A kapitány is csak 7 csillagos még... :(




Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, SgtBala, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36295 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mi ez már komolyan? Nem igaz hogy mi megy ma.... Első ranked csatámon 3 citadella + 3 penetration-el eltöröltem egy myoko-t. Utána semmi csak overpen, bukó, stb. Beülök levezetéskén a nikolai-ba, 43 hit 44 ezer dmg. Még ha akarom sem tudom megcsinálni ezt..... Full brodside bb-nek 6 találat 6 ezer sebzés... Mi a szar ez már....

Kész ragequit.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36319 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ma nem szeret a WG. Gyépés T10-es hulladékok közé tesz minden meccsen.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.500 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.